Haiti’ye Sanatçılardan Destek

Yerli Müzik
Tarihinin en büyük depremini yaşayan Haiti‘ye yardım amacıyla, ünlü sanatçıların katılımıyla konser düzenlendi. Kızılay, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Lamia Tanıtım‘ın desteğiyle Beyoğ...
EMOJİLE

Tarihinin en büyük depremini yaşayan Haiti‘ye yardım amacıyla, ünlü sanatçıların katılımıyla konser düzenlendi.

Kızılay, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Lamia Tanıtım‘ın desteğiyle Beyoğlu XLarge‘da düzenlenen ”Haiti İçin El Ele” konserinde, sanatçılar Mustafa Ceceli, Soner Sarıkabadayı, Hadise, Murat Boz, Atiye, Ayşe Özyılmazel, Emir, Gökhan Tepe, Ceynur, Seda Bağcan ve Gülşen, Behzat Gerçeker yönetimindeki Enbe Orkestrası eşliğinde Haitili depremzedeler yararına sahneye çıktı.

Elde edilecek gelirin Haiti‘deki depremzedeler yararına kullanılacağı konser öncesi duygularını dile getiren sanatçılar, böyle bir yardım organizasyonunda yer almaktan mutluluk duyduklarını ifade ettiler.

Sevilen şarkılarını söyleyen sanatçılar, konserin sonunda da Haiti için özel olarak bir parçayı hep birlikte seslendirdiler.

Kral TV‘den canlı yayınlanan konser sırasında, vatandaşlar da kısa mesaj yollayarak Haiti‘deki depremzedelere yardımda bulundu.