Biri Çalacak, Ötekisi Söyleyecek!

Yerli Müzik
Birlikte ‘Sarı Sıcak’ adlı müzik programı yapan ancak yıllardır bir araya gelmeyen Ferhat Göçer ve Hüsnü Şenlendirici, üç yıl sonra bir sinema projesinde buluşuyor. Habertürk’ten Bül...
EMOJİLE

Birlikte ‘Sarı Sıcak’ adlı müzik programı yapan ancak yıllardır bir araya gelmeyen Ferhat Göçer ve Hüsnü Şenlendirici, üç yıl sonra bir sinema projesinde buluşuyor.

Habertürk’ten Bülent İpek’in haberine göre, İtalyan aktris Claudia Cardinale’nin rol aldığı, Fahriye Evcen ve İsmail Hacıoğlu’nun başrollerini paylaştığı Türk-İtalyan ortak yapımı ‘Sinyora Enrica’ adlı filmde kullanılan Donizetti’nin ‘Aşk İksiri’ operasındaki ‘Una Furtiva Lagrima’ (Kaçamak Gözyaşı) aryasını Hüsnü Şenlendirici çalacak, Ferhat Göçer ise bir başka gün İtalyanca olarak söyleyecek.

Yapım şirketi, kayıt sırasında aldığı görüntüleri filmin gösteriminden sonra çıkacak olan DVD’de de kullanacak. Bu yıl Altın Portakal’da yarışacak olan ‘Sinyora Enrica’nın film müzikleri ise Orhan Şallıel yönetiminde Antalya Senfoni Orkestrası tarafından çalındı.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme