TRT’den Bonomo açıklaması

Sanatçılar
Bunun üzerine TRT bir açıklama yaptı. Çelebioğlu, "Son dakika golü. Can’ınkiler de dahil ailelerimizi yarışmayı izlemeye sokamıyoruz. Çünkü ‘birileri’nin misafirlerine gitti bil...
EMOJİLE

Bunun üzerine TRT bir açıklama yaptı.

Çelebioğlu, "Son dakika golü. Can’ınkiler de dahil ailelerimizi yarışmayı izlemeye sokamıyoruz. Çünkü ‘birileri’nin misafirlerine gitti biletler. İşte o birilerinin eşleri, dostları var ya çok mühim onlara gitmiş hepsi… O adamların emmisi girecek, Can’ın ailesi TV’den izleyecek. Resmen burada bilet dileniyoruz" dedi. Bunun üzerine hurriyet.com.tr’nin ulaştığı Çelebioğlu yazdıklarını doğrulayarak "Twitter’da ne yazdıysam doğrudur. Bilet bittiği için biz şu anda bilet arıyoruz" dedi. Çelebioğlu durumu yazdığı sosyal paylaşım sitesinde şöyle anlattı:

TRT’DEN AÇIKLAMA

Bu iddialar üzerine hurriyet.com.tr’nin ulaştığı TRT Müzik Kanalı Koordinatörü ve Eurovision Delegasyon Başkanı İsmail Güngör, ortada tamamen yanlış anlama olduğunu belirterek " 10 Nisan itibariyle tüm akreditasyon işlemleri bitti. Biz Can Bonomo ve tüm ekibe gereken kolaylığı gösterdik. Can Bonomo’nun babası zaten Bakü’ye gelmiyor. Ece Çelebioğlu bize iki gün kala, Can Bonomo’nun arkadaşları ve kendi ailesi için davetiye talep edince yardımcı olmaya çalıştık ve hala bilet bulmaya çalışıyoruz" dedi.
 

Uçankuş

 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme