Teoman şiire döndü!

Sanatçılar
Üç yıl önce ölen söz yazarı Aysel Gürel’in unutulmaz şarkıları müzik dünyasına bomba gibi geliyor. Aysel Gürel’in kızları Müjde Ar ve Mehtap Ar’ın öncülüğünde hazırlanacak olan ̵...
EMOJİLE

Üç yıl önce ölen söz yazarı Aysel Gürel’in unutulmaz şarkıları müzik dünyasına bomba gibi geliyor. Aysel Gürel’in kızları Müjde Ar ve Mehtap Ar’ın öncülüğünde hazırlanacak olan ‘Aysel’im’ adlı albümde Tarkan, Sezen Aksu, Ajda Pekkan ve Şebnem Ferah’ın yanı sıra sürpriz bir isim de katıldı. Müziği bıraktığını açıklayan Türk Rock müziğinin önemli ismi Teoman, albümde bir şiir okuyacak. Yapımcılığını Samsun Demir ve Murat Yıldırım’ın üstlendiği Aysel’im albümünde Mehtap Ar ve Müjde Ar’da bir şarkıyı seslendirecek.

SANDIKTAN ÇIKAN ŞARKILAR

Firuze, Ünzile, Yalnızca Sitem, Ne Kavgam Bitti Ne Sevdam, Değer mi, Yanarım, Gençlik Başımda Duman gibi unutulmaz şarkıların söz yazarı Aysel Gürel’in albümünün çıkış tarihi ölümünün yıldönümü olan 17 Şubat 2012 olması hedefleniyor. Albümdeki 10 şarkı ölümünden sonra bile, yazdığı sözlerle hit şarkılara imza atan Gürel’in sandığından çıkan 500 eser arasından seçilecek. Geçen yıl Tarkan’a ödüller kazandıran, "Sevdanın Son Vuruşu"da Aysel Gürel’in evinde çöpten çıkmış bir şarkı sözüydü.

Sabah
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme