Tatlıses’ten Milyonluk İmza

Sanatçılar
Ünlü sanatçı sıkı pazarlık sonucunda 1 milyon TL’ye imza attı. Albüm hayranlarına yılbaşı hediyesi olacak. Silahlı saldırı sonucu yaralanan ve Maltepe Darüşşafaka Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon ...
EMOJİLE

Ünlü sanatçı sıkı pazarlık sonucunda 1 milyon TL’ye imza attı. Albüm hayranlarına yılbaşı hediyesi olacak. Silahlı saldırı sonucu yaralanan ve Maltepe Darüşşafaka Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde yoğun güvenlik önlemleri altında tedavisi süren İbrahim Tatlıses’e gece yarısı operasyon yapıldı. Tatlıses, yeni yapacağı albüm için Poll Production’la imza attı. Firmanın sahibi Polat Yağcı ile tedavi gördüğü hastanede uzun bir görüşme yapan sanatçı gece yarısı anlaşmayı kabul etti. Hasta yatağında bestelediği "Anlatamadım" isimli şarkısı için albüm hazırlığına giren İmparator İbrahim Tatlıses’le Poll Production çalışacak. Hayata müzikle tutunmaya devam eden Tatlıses’in albümünün yılbaşına kadar çıkacağı belirtildi.

PİYANO VE SES EĞİTMENLERİ
Sıkı pazarlık sonucunda 1 milyon TL’ye imza atan Tatlıses, Sinan Akçıl’ın Mucize adlı bestesini de albüme kattı. Almanya’daki tedavisinin ardından Türkiye’ye dönen vesağlıkdurumu her geçen gün daha iyiye giden Tatlıses, kendisini ziyarete gelen sanatçı dostlarından da albüm için şarkı topluyor. Odasında bir piyano bulunan sanatçının tenor ve sopranolardan oluşan ses eğitmenleri de her gün onu ziyaret ediyor. Diğer şirketleri geride bırakarak çok önemli ve özel bir anlaşmaya imza atan Polat Yağcı, Volkan Konak, Hande Yener, Sinan Akçıl, Özcan Deniz, Mustafa Sandal, Kutsi, İzel, Selami Şahin, Berkay, Ümit Sayın gibi önemli sanatçılarla da çalışıyor.

Bugün
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme