Tatlıses, “Mucize”de Israrlı

Sanatçılar
Sosyal medyada bazı internet sitelerinde yer alan "İbrahim Tatlıses albüm yapmıyor" haberleriyle alakalı Tatlıses’in yeni albümü için anlaşma yaptığı Polll Production’ın sahibi P...
EMOJİLE

Sosyal medyada bazı internet sitelerinde yer alan "İbrahim Tatlıses albüm yapmıyor" haberleriyle alakalı Tatlıses’in yeni albümü için anlaşma yaptığı Polll Production’ın sahibi Polat Yağcı konu ile alakalı açıklama yaptı.

POLAT YAĞCI BASIN AÇIKLAMASI
Sayın İbrahim Tatlıses’in "Mucize" adı verdiğimiz yeni albüm projesi yapılan anlaşma gereği tüm hızıyla devam etmektedir. İbrahim Tatlıses markası Türkiye’nin en büyük markalarından biri olması itibariyle albümün her aşaması başta şahsım ve ekibim tarafından titizlikle takip edilmektedir. İbrahim Tatlıses albüm yapmayacak haberleri yalan ve asılsız haberlerdir.

Bu tür asılsız haberlerle başta sanatçım sayın İbrahim Tatlıses olmak üzere, Poll Production ve şahsım anlamsız polemiklerin içine sokulmak istenmektedir. Öncelikle sayın Tatlıses’e ve hayranlarına olan saygımdan bu tür anlamsız yalan haberlerle yaratılan suni asparagas gündemlerin içinde olmayacağımızı bildirmek istedim. Çok yakında İbrahim Tatlıses’in yeni albümü "Mucize " müzik marketlerde yerini alacaktır.

Saygılarımla,
Polat YAĞCI
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme