Siyasilerden Kayahan mesajı

Sanatçılar
Cumhurbaşkanı Erdoğan, usta sanatçı Kayahan’ın vefatı dolayısıyla yayımladığı mesajda, “Şarkıları ve sesiyle, aziz milletimizin gönlünde müstesna bir yer edinen Kayahan, Türk pop müziğinin...
EMOJİLE

Cumhurbaşkanı Erdoğan, usta sanatçı Kayahan’ın vefatı dolayısıyla yayımladığı mesajda, “Şarkıları ve sesiyle, aziz milletimizin gönlünde müstesna bir yer edinen Kayahan, Türk pop müziğinin gelişiminde önemli rol oynamış, derin izler bırakmıştır” dedi.Cumhurbaşkan Recep Tayyip Erdoğan’ın mesajı şöyle:“Türk pop müziğinin saygıdeğer ismi, besteci ve söz yazarı Kayahan’ın vefatını derin bir teessürle öğrendim. Şarkıları ve sesiyle, aziz milletimizin gönlünde müstesna bir yer edinen Kayahan, Türk pop müziğinin gelişiminde önemli rol oynamış, derin izler bırakmıştır. Eserleriyle yaşamaya devam edecek olan merhum sanatçımız, her zaman sevgi ve saygıyla yad edilecektir. Kıymetli sanatçımız Kayahan’a Allah’tan rahmet niyaz ediyor, ailesine, sevenlerine ve sanat dünyamıza başsağlığı diliyorum.

DAVUTOĞLU: BİR NESLİN ŞARKILARIYLA BÜYÜDÜĞÜ KAYAHAN

Sosyal paylaşım sitesinden yayınladığı mesajında Kayahan’ın hayatını kaybetmesinden duyduğu üzüntüyü ifade eden Davutoğlu, “Türk müziğine sayısız beste kazandıran, bir neslin şarkılarıyla büyüdüğü Kayahan’ı kaybetmenin hüznü içindeyiz. Ailesine, tüm sevenlerine ve sanat camiasına taziyelerimi iletiyorum” dedi

Türkiye gazetesinin haberine göre Kayahan’ın vefatıyla ilgili siyasilerin taziye mesajları şöyle:

Meclis Başkanı Cemil Çiçek: Kayahan’ın vefatından büyük üzüntü duydum. Onu her zaman özlemle arayacağız. Sevenlerine başsağlığı diliyorum.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu: Kayahan; sevginin, samimiyetin sanatçısıydı. Dinleyicisine hep sevdalı kaldı. Milletimize has zarif duyguların kaybıdır. Başımız sağolsun.

Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik: “Kayahan, gönüllerde iz bırakan eserleri ve beyefendi tarzıyla yüreklerimizde her zaman özel bir yere sahip olacak, Türk müziğine verdiği emekler için her zaman sevgi ve saygıyla anılacaktır.Büyük sanatçıya Yüce Allah’tan rahmet, ailesi, sevenleri ve sanat camiamıza sabırlar diliyorum.

”Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu: Ülkemizin yetiştirdiği değerli sanatçılarımızdan sevgili Kayahan’ı kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı: Hayırlı Cumalar. Ülkemizin Yetiştirdiği Değerli Sanatçılarımızdan Kayahan’a Allah’tan Rahmet, Ailesine ve Sevenlerine Başsağlığı Dilerim

CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce: Odalarda ışıksızız. Mekanın cennet olsun Kayahan

İstanbul Valisi Vasip Şahin: Türk müziğinin önemli bestekar ve sanatçısı Kayahan’a Allah’tan rahmet, ailesi, yakınları ve sevenlerine başsağlığı diliyorum.

Genelkurmay Eski  Başkanı İlker Başbuğ: “Yolu sevgiden geçen herkesle bir gün yolumuz kesişecek.” Mekanın cennet olsun Büyük Sanatçı Kayahan

Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü: Ünlü sanatçı Kayahan’ı kaybetmenin üzüntüsü içindeyiz. Tüm sevenlerinin ve yakınlarının başı sağolsun.

CHP İstanbul İl Başkanı Murat Karayalçın: Sevgili Kayahan’a Allah’tan rahmet; tüm sevenlerine başsağlığı diliyorum. O, gönüllerde iz bırakan şarkılarıyla dilden dile hep yaşayacak.

CHP Muğla Milletvekili Nurettin Demir: Değerli sanatçmız Kayahan’ı kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz Allah’tan rahmet ve sevenlerine başsağlığı diliyorum

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme