Serdar Ortaç: Ben de mi ölmeliyim?

Sanatçılar
Manisa’daki konserinde taşlı saldırıya maruz kalan Serdar Ortaç, önemli açıklamalar yaptı. Ortaç, “Senin gibiler yüzünden Ahmet Kaya 50 yaşını göremedi” eleştirisi üzerine, “Ben de mi ölme...
EMOJİLE

Manisa’daki konserinde taşlı saldırıya maruz kalan Serdar Ortaç, önemli açıklamalar yaptı. Ortaç, “Senin gibiler yüzünden Ahmet Kaya 50 yaşını göremedi” eleştirisi üzerine, “Ben de mi ölmeliyim?” cevabını verdi.

Ortaç, Twitter hesabından takipçileriyle olayı değerlendirdi. Ünlü şarkıcıya destek veren hayranları, saldırıyı kınadı. Bazı Ahmet Kaya hayranları ise Serdar Ortaç’a tepkilerini sürdürdü.

“BEN DE Mİ ÖLMELİYİM”

“Özür diledim olmadı, ‘hata ettim, gençtim’ dedim olmadı” diyen Serdar Ortaç, bir takipçisinin “Senin gibiler yüzünden büyük bir müzisyen 50 yaşını göremedi” sözleri üzerine ise “Ben de mi ölmeliyim?” cevabını verdi.

“O programda sana evladı gibi davranıyor Ahmet Kaya” yazan bir takipçisine ise Ortaç, “Hep öyleydi, severdi beni, hata ettim” dedi.

ARTIK HALK KONSERİ YOK

Bir daha halk konseri vermeyeceğini duyuran başarılı popçu, “Kutlama programlarına da gençler gitsin, artık benden pes” ifadelerini kullandı.

Ortaç, “Sen hatayı özür dileyerek yaptın” diyen takipçisine de “Özür dilemek büyüklük derlerdi, değilmiş demek ki” yanıtını verdi. “Gidin (Ahmet Kaya’nın) ailesinden özür dileyin” yorumu üzerine Serdar Ortaç, “Denedim, bekliyorum kabulünü” dedi.

“KÜRTÇE OKU” TALEBİ

Ünlü şarkıcı Kürtçe bir şarkı okumasını isteyen takipçisine de, “Okurum vallahi, becerebilsem” cevabını verdi.

Milliyet

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme