Paul Anka’dan Muhteşem Konser

Sanatçılar
Sahneye on üç kişilik bir orkestrayla çıkan Paul Anka, sahneyi hiç terk etmeden tam iki saat boyunca en sevilen şarkılarını seslendirdi. Sanatçının “"Diana", “Put Your Head on My...
EMOJİLE

Sahneye on üç kişilik bir orkestrayla çıkan Paul Anka, sahneyi hiç terk etmeden tam iki saat boyunca en sevilen şarkılarını seslendirdi. Sanatçının “"Diana", “Put Your Head on My Shoulder” ve “Lonely Boy” gibi klasikleşmiş şarkıları seyircilerin büyük tezahüratıyla karşılandı.

Sanatçı konserde, Frank Sinatra için yazdığı "My Way" ve Tom Jones için bestelediği "She´s a Lady" gibi kendi şarkılarının yanı sıra, The Everly Brothers klasiği “Bye Bye Love” ve Martin Scorsese’nin ünlü filmi New York, New York’un Liza Minnelli yorumuyla bilenen şarkısı gibi farklı besteleri de yorumladı..
Paul Anka gecede ayrıca 1983 yılında Michael Jackson’la birlikte bestelediği fakat ancak Jackson’ın ölümünün ardından, 2009 yılında ortaya çıkan “This is It” şarkısını da, Jackson’ın sesi eşliğinde söyledi.

Dünya çapında 80 milyonun üzerinde albüm satan, 60 platin albüm sahibi, müziğin yaşayan efsanesi Paul Anka’nın İstanbul konserini yaklaşık 3 bin kişi izledi.
Paul Anka, 16 Kasım Çarşamba akşamı Varşova’da vereceği konserle sona erecek olan Avrupa turnesinin ardından 2012 yılının Şubat ayına kadar Amerika’daki konserlerine devam edecek.

 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme