Neşet Ertaş’ı asılsız mesajlar üzdü

Sanatçılar
Ertaş, Twitter hesabından, ”Duydum ki yine öldü haberlerim çıkmış. Daha öncede bu tür asılsız haberler çıkmıştı, bu haberler beni çok üzmektedir” mesajını paylaştı. Sanatçı Neşet Ertaş, sa...
EMOJİLE

Ertaş, Twitter hesabından, ”Duydum ki yine öldü haberlerim çıkmış. Daha öncede bu tür asılsız haberler çıkmıştı, bu haberler beni çok üzmektedir” mesajını paylaştı.

Sanatçı Neşet Ertaş, sağlık durumuna ilişkin sosyal paylaşım sitelerinde çıkan olumsuz haberler yer alması üzerine, resmi Twitter hesabı üzerinden takipçilerine, ”Merhaba sevenlerim, duydum ki yine öldü haberlerim çıkmış. Daha öncede bu tür asılsız haberler çıkmıştı, bu haberler beni çok üzmektedir. Benim ile ilgili sağlıklı haberleri buradan alabilirsiniz. Sevenlerim merak etmeyin iyiyim. Sevgiyle kalın” mesajını paylaştı.

Medical Park İzmir Hastanesi Başhekim Yardımcısı Zeki Hozer, İzmir’de geçen hafta hastaneye kaldırılan Türk Halk Müziği sanatçısı ve söz yazarı Neşet Ertaş’ın sağlık durumunda olumsuz bir değişiklik bulunmadığını bildirdi.

AA

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme