İngiltere’nin Eurovision Talihsizliği!

Sanatçılar
Eurovision Şarkı Yarışması’nın finaline sadece 8 gün kaldı ancak yarışmaya İngiltere adına katılacak olan ünlü grup Blue’nun işleri pek de umduğu gibi gitmiyor. 6 yıl aranın ardından birka...
EMOJİLE

Eurovision Şarkı Yarışması’nın finaline sadece 8 gün kaldı ancak yarışmaya İngiltere adına katılacak olan ünlü grup Blue’nun işleri pek de umduğu gibi gitmiyor.

6 yıl aranın ardından birkaç ay önce bir araya gelen Blue, ülkesinden yeterli destek alamamaktan şikayetçi…

‘I can’ adlı şarkı BBC radyolarında bile çalınmadığı için şarkının yarışmadan önce popülerlik kazanıp favori haline gelme şansı iyice azaldı.

Daily Mail’in haberine göre, grup üyelerinden Lee Ryan, "Bütün ülkenin desteğini arlamıza almak isterdik ancak çok fazla bir şey istiyormuşuz gibi görünüyor" diyerek serzenişte bulundu.

Antony Costa da "Tek istediğimiz ülkemizi gururlandırmak, bizim de herkes kadar kazanma şansımız var" sözleriyle ekip arkadaşına destek verdi.

Eğer ilk 5’e girerseler bunun kendileri için harika bir promosyon olacağını ifade eden Costa "Ya her şey kötü giderse?" sorusunu ise "O zaman başka bir ülkeye yerleşeceğim" diyerek cevaplarken Simon Webbe de hemen Goa’ya gideceğini söyledi.

İngiliz müziği bütün dünyada popüler olsa da ülke Eurovision’da son 8 yılda 3 kez sonuncu olarak başırısız bir grafik sergilemişti.

haber 7

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme