Bayhan, Deniz Seki için ne dedi?

Sanatçılar
Bayhan, ‘Herkes ektiğini biçer’ dedi. Yıllar önce Deniz Seki’nin hedefi haline gelen Bayhan, ‘Cezaevine girenden popstar olmaz’ eleştirilerine maruz kalmıştı. Yaklaşık 9 ...
EMOJİLE

Bayhan, ‘Herkes ektiğini biçer’ dedi. Yıllar önce Deniz Seki’nin hedefi haline gelen Bayhan, ‘Cezaevine girenden popstar olmaz’ eleştirilerine maruz kalmıştı.

Yaklaşık 9 yıl önce özel bir televizyon kanalında düzenlenen popstar yarışmasına katılan Bayhan, yarışmanın jüri üyelerinden olan Deniz Seki’den beklenmedik bir tepki almıştı. Yarışmadan önce hapiste yattığı için Deniz Seki’nin hedefi haline gelen Bayhan, ‘Cezaevine girenden popstar olmaz’ eleştirilerine maruz kalmıştı. Bu yaşananlardan yıllar sonra Deniz Seki’ye verilen hapis cezası hakkında konuşan popstar Bayhan, ‘Herkes ektiğini biçer ‘ dedi.

UYUŞTURUCU ŞEYTANIN İŞİDİR

Katıldığı popstar yarışmasında kendisine ‘Cezaevine girenden popstar olmaz’ diyen Deniz Seki’ye Bayhan’dan yanıt geldi. Uyuşturucu suçundan hakkında verilen hapis cezası nedeniyle zor günler geçiren Deniz Seki’nin durumunu değerlendiren Bayhan, ‘Sanat camiası farklı bir ortam. İnsanlar ister istemez tuzaklara düşebiliyor. Kadın olanlar daha da savunmasız olabiliyor. Uyuşturucu şeytanın işidir. Bu tarz tuzaklara düşüldüğü zaman kurtulmak oldukça zordur’ dedi.

HERKES EKTİĞİNİ BİÇER

Deniz Seki ‘nin yıllar önce sarf ettiği sözlerden sonra büyük üzüntü yaşadığını söyleyen Bayhan, ‘O zamanlar birçok şey üzerimde baskıydı. Bilmediğimiz bir dünya vardı. Bizim doğru yönlendirilmeye ve psikolojik olarak motive edilmeye ihtiyacımız vardı’ diye konuştu. Böyle bir ortam içindeyken zayıf tarafından vurulduğunu ifade eden Bayhan, ‘Herkes ektiğini biçer’ dedi. Deniz Seki’nin yıllar önce çizdiği tablodan farklı olarak ‘Deniz Seki ne zaman isterse üzerime düşen desteği vermeye hazırım’ diyen Bayhan, uyuşturucu batağına düşmüş insanların bu durumdan kurtulmasını ümit etti.

Star
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme