Aslında Ben Uzaylıyım!

Sanatçılar
Bu yılki Eurovision’da Türkiye’yi temsil edecek olan Can Bonomo’nun yarışmadan çıkarıldığı iddiası ortalığı karıştırdı. Bu duruma isyan eden genç şarkıcı, sitedeki sayfasına "Şo...
EMOJİLE

Bu yılki Eurovision’da Türkiye’yi temsil edecek olan Can Bonomo’nun yarışmadan çıkarıldığı iddiası ortalığı karıştırdı. Bu duruma isyan eden genç şarkıcı, sitedeki sayfasına "Şok şok şok! Can Bonomo’nun Türkiye’ye Afrika’dan bir muzun içinde geldiği ve aslen uzaylı olduğu söyleniyor yazılmadan gitmem Bakü’ye!" diye yazdı.
 
Çıkan asparagas haberde ise, Bonomo’nun yarışma dışı bırakıldığı ve buna çok üzüldüğü, hatta yakın çevresine "Bunun nedenini tahmin ediyorum" dediği öne sürüldü. Haberin yayılması üzerine TRT Genel Müdürlüğü bir basın açıklaması yaparak iddiayı yalanladı: "TRT kurumu, sanatçının bireysel kimliğini değil, sanatçı kimliğini esas almaktadır. Provokatif amaçlı yayılan bilgilerin hiçbiri doğru değildir. TRT ve Can Bonomo, 57. Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’yi en iyi biçimde temsil etmek için var güçleriyle çalışmaktadırlar."
 
TRT Müzik Koordinatörü ve Eurovision Delegasyon Başkanı İsmail Güngör de "Hep birlikte genç arkadaşımıza destek olmamız gerekirken böyle haberlerin çıkması bizi çok üzdü. Can Bonomo’nun Eurovision’dan çıkarılması söz konusu değil. Öyle bir şey olsa ilk önce benim haberim olurdu" diye konuştu.

Ahaber

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme