187. Düetini Onunla Yapabilir

Sanatçılar
Son günlerde hakkında, "Beş yıl sonra müziği bırakıyor" söylentileri çıkan Ferhat Göçer, "Beş yıl sonra tabii ki işlerimi biraz azaltacağım. Hekimlikte 21’inci yılım ama yoğunlukt...
EMOJİLE

Son günlerde hakkında, "Beş yıl sonra müziği bırakıyor" söylentileri çıkan Ferhat Göçer, "Beş yıl sonra tabii ki işlerimi biraz azaltacağım.

Hekimlikte 21’inci yılım ama yoğunluktan doktorluk yapamıyorum. Müziğe sonuna kadar devam edeceğim ama hekimlikte artık emeklilik vakti geldi. Müzikten kopmam söz konusu değil. Yanlış anlaşıldığımı düşünüyorum" dedi.

Hopdedik Ayhan Show’a konuk olan Göçer, bu zamana kadar 186 düet yaptığını söyledi. Bu arada Göçer’e Tatlıtuğ’un dizide seslendirdiği ‘Bul Getir’ türküsü dinletildi.

SESİNİ BEĞENDİ

Şarkıyı dinleyen Göçer de, "Kim olduğunu bilmiyorum ama sesi güzel. Ses rengi iyi, yumuşak bir yorum. Ama belli ki tecrübeli değil" yanıtını verdi.

Sesin Kıvanç Tatlıtuğ’a ait olduğu açıklanınca Göçer, "Çok güzel, vay canına" dedi. Programda sorulan, "187. düetini onunla yapmak ister misin?" sorusunu da "Neden olmasın?" şeklinde yanıtladı.

Ntvmsnbc

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme