Yazılar

(MİZAH) Kırmızı Başlıklı Kız Cinnet Geçirdi!

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, meclisteki yemin tartışmasına ilişkin olarak; "ben yemin etmem ve de ettirmem, yakalarsam da çok pis döverim. En son ilkokulda ekmeğin üzerine yemin ettim, o gün bugündür..

(MİZAH) Kırmızı Başlıklı Kız Cinnet Geçirdi!

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, meclisteki yemin tartışmasına ilişkin olarak; "ben yemin etmem ve de ettirmem, yakalarsam da çok pis döverim. En son ilkokulda ekmeğin üzerine yemin ettim, o gün bugündür ekmek yiyemez oldum, her an elektrik akımına kapılıp çarpılacakmışım gibi bir his var içimde" dedi.

Önceki gün evinden kaçan B.F isimli kedi, Beyoğlu’nda bir eğlence mekanında görüntülendi. Kameraların kendisini çektiğini fark eden B.F, "beni başkasıyla karıştırıyorsunuz, ben evden kaçan papağan değilim, gencim, güzelim, eğlenmek benim de hakkım" dedi. Bu esnada acılı kedinin sık sık çerez yiyip dans etmesi gözlerden kaçmadı.

Oturduğu apartmanı kirlettiği iddiasıyla, site yönetimi tarafından 3 gün uzaklaştırma cezası alan ve adını söylemek istemeyen, bu yüzden de nüfus cüzdanını yakan bir ev sahibi cinnet geçirdi. Olayla ilgili bir açıklama yapan Fenerbahçe kulübü, söz konusu şahsın Ukrayna’dan getirildiğini ve ekip uyumu sağlayamadığını kaydetti. İsmini sır gibi saklayan vatandaşın bazı geceler Nihavend makamında İsmail YK şarkıları dinlediği de gözlerden kaçmadı.

Ünlü bilişim uzmanı Mustafa Kutlu, "Kapıları Açmak" isimli hikaye kitabından sonra şimdi de "Sekmeleri  Açmak" isimli baş yapıtını piyasaya sürdü. "Abe güzel ablam bir çiçek almaz mısın?" yayınlarından çıkan kitap, interneti yeni öğrenen ve sekmeleri açamayan kişiler için oluşturuldu. Kitabın içinde; Linux nedir?, Pacman mi, Assains Creed mi?, İpadinizi çaldırmanın yolları, kuzu buğulama tarifi ve hızlı kilo vermenin sırrı adında çeşitli başlıklar bulunuyor.

Kırmızı Başlıklı Kız (KBK), Taksim Gezi Parkının önünde grev yaptı. Babaannesine yemek götürmekten bıktığını ifade eden KBK, "Ömrüm çürüdü yemek taşımaktan, geçen doktora gittim, doktor, ‘sen boyun fıtığı olmuşsun, her gün ağırlık mı taşıyorsun?’ diye sordu bana. Eee, yetti be, ben ulak mıyım, tutun kendinize bir kargo, olmadı ordan oraya bir teleferik hattı, ağzımızın tadı kaçmasın Alirıza, Fikret gitme kızım, Leyla yüreğime indireceksin" açıklamalarında bulundu.

Daha önce KCK davasından dolayı ifade veren Kırmızı Başlıklı Kız (KBK), "Bir yanlış anlaşılma olmuş, tamamen isim benzerliği" dedi.

 THA( T Haber Ajansı) Güçlü, gözü kara, taraflı, delikanlı haber.

(Netekim taraf olmayan bertaraf olur)

Tuba Olğaç – On5yirmi5.com

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL