İlknokta.com IV. Kış Kitap Günleri

Kitap
Haber 7 kitap sayfasının stratejik ortağı ve internetten hızlı ve indirimli kitap siparişinin güvenilir adreslerinden ilknokta.com, kış kitap günleri bu sene daha cazip imkanlar sunuyor. Sanal alemin ...
EMOJİLE

Haber 7 kitap sayfasının stratejik ortağı ve internetten hızlı ve indirimli kitap siparişinin güvenilir adreslerinden ilknokta.com, kış kitap günleri bu sene daha cazip imkanlar sunuyor.

Sanal alemin online kitap satış adreslerinden, www.ilknokta.com her sene olduğu gibi bu sene de Kış Kitap Günleri kampanyası başlattı.

Yıllardır Haber7 kitap sayfasının strajik ortaklığını da yürüten ilknokta.com sitesinin sahibi ve yayıncılık piyasanın kıdemli isimlerinden Ünal Koçak, İlknokta.com IV. Kış Kitap Günleri kapsamında, İthaki, Can, Yapı Kredi, Doğan Kitap, Kabalcı, Profil, Timaş, Nesil, İş Bankası, İletişim, Altın Kitaplar v.b. ünlü yayınevlerinin kitaplarını özel indirimlerle okurlarına ulaştıracağını açıkladı.

Koçak, "Kış Kitap Günleri süresince indirmde olacak yayınevlerine ait 10 Binlerce Kitapta %50’lilere varan indirimler uygulandığı kampanya 1 Ay boyunca okurlara hizmet verecek. Arşiv niteliğinde ve sınırlı sayıda yazarlarından İmzalı Kitaplar ile yazar setleride kampanya süresince bulunabilecektir" dedi.

Türkiye’nin heryerinden sipariş verilebileceğini berlirten yetkililer, Kış Kitap Günlerinin 16 Ocak – 15 Şubat arasında süreceğini belirttiler.

Online olarak satışın yapıldığı site üzerinden isterseniz telefon ilede sipariş verilebiliyor. Kredi Kartı kullanmaya çekinenleri de düşündüklerini belirten site yetkilileri, teslimde ödeme imkanının da kullanılabileceğini hatırlatıyorlar. Kampanyayı yerinde görmek isteyenler İlknokta.com sitesine bu linki kullanarak ulaşabilirler.

Haber 7

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme