Ustalar ve Gençler Birarada!

Etkinlikler
Türkiye’nin en önemli ressamları Devrim Erbil, Bedri Baykam ve Tülin Onat, genç kuşağın başarılı temsilcileri ile karma resim sergisinde buluşuyor. Resmin ustaları ve genç yeteneklerin heyecanlı...
EMOJİLE

Türkiye’nin en önemli ressamları Devrim Erbil, Bedri Baykam ve Tülin Onat, genç kuşağın başarılı temsilcileri ile karma resim sergisinde buluşuyor. Resmin ustaları ve genç yeteneklerin heyecanlı fırçaları, ‘3 Usta 3 Genç Kuşak’ sergisi ile Capitol Alışveriş Merkezi’nde ziyaretçileriyle biraraya gelecek.

BAYKAM VE LOLİTARTE SERİSİ

Geçtiğimiz yıl 50. sanat yılını kutlayan Devrim Erbil, Türk resminin avangard isimlerinden çok yönlü sanatçı Bedri Baykam, eserleriyle yurt içinde olduğu kadar yurtdışında da ses getiren Tülin Onat’tan oluşan usta ressamlar genç kuşağın yetenekli isimleri Murat Havan, Giray İlker Başaran ve Ahmet Sarı’nın eserleri ile biraraya geliyor. Devrim Erbil’in serigrafi baskı eserleri ile katıldığı sergide, Bedri Baykam Lolitarte serisini; Tülin Onat ise Metamorfoz konseptini Capitol ziyaretçileri ile buluşturacak. Sergi 10 Ekim’e kadar ziyaret edilebilecek.