İstinye Park’ta İSMEK Sergisi

Etkinlikler
İSMEK tarafından, ilk olarak 2008’de İSMEK kursiyerlerine yönelik gerçekleştirilen, geçtiğimiz yıl ise tüm İstanbullulara açık olan “2010 Avrupa Kültür Başkenti İstanbul” temalı yarı...
EMOJİLE

İSMEK tarafından, ilk olarak 2008’de İSMEK kursiyerlerine yönelik gerçekleştirilen, geçtiğimiz yıl ise tüm İstanbullulara açık olan “2010 Avrupa Kültür Başkenti İstanbul” temalı yarışmanın, 2008 ve 2009’da dereceye giren eserleri, İstinye Park Alışveriş Merkezi’nde sergileniyor. Minyatür, hat, tezhip, rölyef, ebru, çini, makine nakışı, kırkyama, resim ve fotoğraf branşlarından eserlerin yer aldığı sergi 21 / 27 Ocak 2010 tarihleri arasında ziyaret edilebilir.

Her biri alanında isim yapmış profesyonel bir jüri tarafından titizlikle incelenen ve ödüle layık görülen; minyatür, hat, tezhip, rölyef, ebru, çini, makine nakışı, kırkyama, resim ve fotoğraf branşlarındaki eserleri ile göz kamaştıran İSMEK sergisi; İstanbul’un 2010 yılı Avrupa Kültür Başkenti olması dolayısıyla da büyük önem taşıyor.

İSMEK; kültürel değerlere ve sanata katkıda bulunmak, öte yandan İstanbul’un kültürel değerlerini ortaya koymak amacıyla iki yıldır düzenlediği yarışmalarla büyük beğeni topluyor. 
 
YER: İstinye Park
(İstinye Bayırı Caddesi 34460 İstinye / İstanbul )

Ziyaret saatleri: 10:00 – 22:00