İSMEK’in 20. genel sergisi Feshane’de açılıyor

Etkinlikler
Bu yıl 20.’si düzenlenecek olan  İstanbul Meslek Edindirme Kursları (İSMEK)  Genel Sergi ve Festivali, kapılarını İstanbullulara açmaya hazırlanıyor. Feshane Uluslararası Kongre ve Kültür Me...
EMOJİLE

Bu yıl 20.’si düzenlenecek olan  İstanbul Meslek Edindirme Kursları (İSMEK)  Genel Sergi ve Festivali, kapılarını İstanbullulara açmaya hazırlanıyor. Feshane Uluslararası Kongre ve Kültür Merkezi’nde 18-31 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek sergide, İSMEK öğretmen ve öğrencilerinin bir yıl boyunca bin bir emekle hazırladığı birbirinden güzel eserler görücüye çıkacak.  

Sergide hüsn-i hat, ebru, el işi, minyatür gibi branşlarda üretilen eserler sergilenecek. İSMEK 20. Genel Sergi ve Festivali, 31 Mayıs Salı gününe  gününe kadar, her gün 10:00 ile 19:30 saatleri arasında ücretsiz olarak ziyaret edilebilecek. 

İSMEK Hakkında

İSMEK İstanbulluların kişisel birikimlerini yükseltmek, mesleki ve sanatsal bilgilerini geliştirmek, kent kültürü ve metropolde yaşama konusunda donanımlarını artırmak, pasif tüketici olmaktan çıkıp aktif üretici olmalarına yardımcı olmak, gelir elde etmelerine katkıda bulunmak, istihdam edilebilirliklerini artırmak, vb. amaçlarla kurulmuş, örgün eğitimi tamamlayıcı bir yaygın eğitim organizasyonudur.

Kaynak: on5yirmi5