Bayrampaşa’da yöreler buluştu, kardeşlik konuştu

Etkinlikler
Bayrampaşa Belediyesi’nin Eski Cezaevi Alanı’nda düzenlediği ‘Yöresel Renkler Kültür Şöleni’ ünlü sanatçı İsmail Türüt konseriyle sona erdi. Sahnede sevilen şarkılarını seslendiren Türüt’e Bayrampaşal...
EMOJİLE

Bayrampaşa Belediyesi’nin Eski Cezaevi Alanı’nda düzenlediği ‘Yöresel Renkler Kültür Şöleni’ ünlü sanatçı İsmail Türüt konseriyle sona erdi. Sahnede sevilen şarkılarını seslendiren Türüt’e Bayrampaşalı hayranları da horon teperek eşlik etti. Tam 10 gün süren şölen boyunca sanatçılar Orhan Hakalmaz, Emre Aydın, Yılmaz Turan, Sibel Pamuk, Elif Avcı, İmran Salkan, Faruk Yılmaz, Rumeli Ekrem, Hakan Peker ve son olarak İsmail Türüt konser verdi. Doğudan batıya, kuzeyden güneye Türkiye’nin renkleri ve değerleri Bayrampaşa’da buluştu.

Bayrampaşalıların yoğun ilgi gösterdiği şölene AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem, AK Parti İstanbul milletvekilleri Şirin Ünal ve Hüseyin Bürge, AK Parti İstanbul Milletvekili Adayı Haydar Ali Yıldız, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner ve AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Kemal Oğuz Kıdıl da katıldı.

Konser veren sanatçılara sahnede çiçek takdim eden Başkan Atila Aydıner, “Bizim milletimiz zengin ve köklü bir kültüre sahiptir. Düzenlediğimiz şölenle yurdumuzun dört bir yanının renklerini ve değerlerini Bayrampaşa’da sergiledik. Bunu da birlik, bütünlük ve kardeşlik içinde yaptık. Katılımlarıyla şölenimizi daha da renkli hale getiren Bayrampaşalı hemşehrilerime ve sanatçılarımıza teşekkür ediyorum. Allah milletimizin birliğini ve dirliğini bozmasın. Kültür şölenimizin kardeşliğimizin ve dostluğumuzun sürekliliğine vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.

Öte yandan şölene katılan Ekrem Erdem, Şirin Ünal, Hüseyin Bürge, Haydar Ali Yıldız da birer konuşma yaptı.