Ekonomik Fiyatları ile Bera Teknik Servis

Sektörler
Ülkemizin her ilçesinde faaliyetlerini sürdüren Bera Teknik, enflasyonla mücadele kapsamında 2023 yılına özel topyekûn bir kampanya ile hizmetlerine devam ediyor. Türkiye’nin en büyük teknik servis pl...
EMOJİLE

Ülkemizin her ilçesinde faaliyetlerini sürdüren Bera Teknik, enflasyonla mücadele kapsamında 2023 yılına özel topyekûn bir kampanya ile hizmetlerine devam ediyor. Türkiye’nin en büyük teknik servis platformunu kuran ve her noktaya en yakın teknik servis sağlayabilen firma olma özelliğini taşıyan ilk ve tek ekiptir.

Organizasyonlarını kombi servisi, petek temizleme ve beyaz eşya servisi olarak sürdüren ustalarıyla her marka ve model cihazlara teknik destek sağlarken orijinal yedek parça hizmeti de vermektedir.

Bera Teknik Beyaz Eşya Servisi

81 ilde beyaz eşya tamiri yapabilen profesyonel ekipleriyle buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi servisi en yakın tamirci farkıyla Bera Teknik oluyor. Her ilçeye bir usta parolasıyla yola çıkan firma 2023 yılı beyaz eşya servis ücretini de 250 TL olarak belirlemiştir.

Ayrıca garantili yedek parça desteğiyle her cihaz onarımında ilgili arıza için 1 yıl garantide veren Bera Teknik en çok tercih edilen beyaz eşya tamircisi oldu.

Buzdolabı Servisi

Her geçen gün artan buzdolabı fiyatları yeni bir buzdolabı almayı zorlaştırdı. Bu durumda arızalı buzdolaplarının ekonomik olarak onarılması öne çıkmaktadır. Size en yakın buzdolabı tamircisi olan Bera Teknik, mesafeden dolayı maliyetleri çok düşüren ve garantili yedek parça desteği sayesinde buzdolabı tamiri fiyatları çok hesaplı olmaktadır.

Edirne’den Kars’a geniş ağı ile bakım ve onarım hizmetini kurumsal yapısıyla sağlayan Bera, günümüzün en pratik çözümlerini güncel bilgi havuzu sayesinde anında çözümler üretiyor.

Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinesi arızalarına artık hızlı çareler bulabilirsiniz. Çünkü Bera Teknik her ilin ayrı ayrı her ilçesinde çamaşır makinası tamircisi imkanı sağlamaktadır. Kaliteli hizmet ve garantili yedek parça desteğiyle 2023 yılında da en çok rağbet edilen servis oluyor. Samsung, Lg, Ariston, Arçelik, Vestel, Bosch, Regal, Profilo, Hoover, Beko ve Altus gibi bir çok markaya yetkili servis kalitesinde hizmet veriyor.

Ayrıca 7/24 müşteri temsilcileri ile her an muhattap bulabileceğiniz bir firma olma özelliğini de taşıyarak bu alanda çıtayı bir tık daha yukarı çıkarıyor. Sizde 0850 308 50 17 numaralı çağrı merkezine ulaşarak randevu oluşturabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Servisi

Türkiye’nin her noktasından 7 gün 24 saat bir alo ile bulaşık makinası tamircisi çağırabileceğinizi biliyor musunuz?

Evet! Bera Teknik evinize en yakın bulaşık makinesi servisi hizmeti sağlayarak hem maliyetleri düşürüyor hem de arızanızı en hızlı şekilde çözüyor. Ayrıca her marka ve modele yedek parça desteği sağlayarak bulaşık makinelerinizde oluşabilecek her türlü arızaya kesin çözüm sunuyor.

Bulaşık makinası tamiri profesyonellik isteyen bir alandır ve herkese emanet edilmemesi gereken bir cihazdır. Bu yüzden Bera’nın tecrübeli usta kadrosundan yararlanmak sizlere her zaman fayda sağlar.

Bera Teknik Kombi Servisi

25 yıllık tecrübesiyle kombi alanında her marka ve modele anında arıza ve yedek parça desteği sunabilen, yetkili servis kalitesinde bir hizmetle müşteri memnuniyetini yüzde 92’nin üzerinde tutmayı başarabilen bir firma olan Bera Teknik, kombi tamiri sektöründe en büyük platform oldu.

Yine her ilde ve ilçelerinde varlığını sürdürerek en yakın kombi servisi imkanıyla maliyetleri azaltarak kurumsallığı ekonomik fiyatlara sunuyor. Bera ayrıcalığıyla alabileceğiniz hizmetleri sıralayacak olursak;

 • Kombi bakımı
 • Kombi tamiri
 • Petek temizleme
 • Kombi revizyonu

Bu hizmetleri garantili şekilde almak istiyorsanız hemen müşteri temsilcilerimizden randevu kaydı oluşturabilirsiniz.

Kombi Bakımı

Her yıl yapılmasını tavsiye ettiğimiz kombi bakımı, hem kombilerinizin ömrünü uzatmakta hem de enerji tasarrufu sağlayarak doğalgaz faturalarınızın düşmesine yardımcı olmaktadır. Kombinizin parçalarının bakımı hayati önem arz eder.

 • Gerektiğinde genleşme tankının basınç ayarı yapılmalıdır. Aksi takdir de genleşme tankı içerisinde ki basınç dengesizliği hem tankı bozar hem de kombinin düzenli çalışmamasına neden olur.
 • Filterlerin bakımı da bir diğer önemli husustur. Tıkalı filtreler kombinizin verimliliğini azaltır ve daha çok gaz harcamasına neden olur.
 • Gaz kaçağı kontrolleri ise insan hayatı açısından en önemlisidir. Herhangi bir kaçakta yangın , zehirlenme vs. gibi olaylar yaşanabilir.
 • Diğer kontrollerin yapılmasıyla da kombinizin ömrü uzar ve sağlıklı şekilde çalışmasını sürdürür.

Kombi bakımı fiyatları için hemen müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Kombi Tamiri

Kombi arızaların çoğu kış aylarında gerçekleşmektedir. Çünkü kombilerin dereceleri kış aylarda yükselir ve buda basıncın artmasıyla arızaların artış göstermesine tekabül etmektedir. En çok görülen arızalar;

 • Genleşme tankı arızası
 • Üç yollu vana arızası
 • Pompa arızası
 • Anakart arızası
 • Eşanjör arızası

Bu gibi durumlarda orijinal yedek parça desteğini garantili olarak sunan Bera Teknik, en cazip fiyatlarla sizlerin yanında olmaktadır. Kombi tamir fiyatları arızanın durumuna ve işçilik çeşidine göre değişebilir. Artan kombi fiyatları yüzünden yeni bir kombi almak zorlaştı ve kombi tamirini profesyonelce yapan usta sayısı da aynı oranda azaldı. Mağdur olmamak adına kurumsal firmalardan kombi tamiri hakkında yardım isteyin.

Petek Temizleme

Kaloriferlerinizin altı ısınıp üstü ısınmıyor mu? Veya tam tersi üstü ısınıp altı ısınmıyor mu?

İşte bu durumlarda radyatörlerinizin içerisinde bulunan kılcal tesisatlar tıkanmış olabilir. Bunun nedeni kombi pompasının basınçlı devir daimi ile gerçekleşen aşınmalardır. Kombi tesisatındaki bu aşınmalar kaloriferinizin düzenli ısınmasına mani olur. Bu durumda petek temizleme servisi olan Bera Teknik kombi tesisatınızı temizleyerek enerji tasarrufu etmenizi sağlar.

Unutmayın! Sıcak kaloriferler bakımlı kombiler ve peteklerin eseridir. Sizde petek temizliği yaptırmak için 0850 308 5017 numaralı müşteri hizmetlerini arayıp randevu alınız.

Kombi Revizyonu

Sıfır kombi fiyatları ülkemizde artık neredeyse ulaşılamaz hale geldi. Kombi satışlarındaki düşüş de bunun kanıtı olarak karşımıza çıkıyor. Bera Teknik sizleri mağdur etmemek adına eski kombileri komple revizyon ederek ve üstüne 1 yıl Bera garantisi vererek, revizyonlu kombi satışı gerçekleştiriyor.

Revizyonlu kombiler tıpkı sıfır kombiler gibi sıkıntısız ve garantili olarak çalışır. Her marka ve model için kombi revizyonu gerçekleşebilmektedir. Ancak yoğuşmalı kombiler artık daha çok tercih edildiği için hermatik ve bacalı kombilerin revizyonu çok tercih edilmiyor.

Ne tür bir kombi sorunuyla karşılaşırsanız karşılaşın kökten ve garantili çözüm sağlayan Bera Teknik sayesinde kombi probleminiz kalmaz. Türkiye’nin en çok tercih edilen teknik servisine ulaşmak için https://www.berateknikservis.net adresine tıklayabilirsiniz.