Rollform Hatların Mekanikel Kalitesi

İş Dünyası
Rollform hatlarına birçok sektör için büyük bir önem taşımaktadır. Sacın bükülmesi ile J profil, U profil gibi ürünlerin seri imalatını sağlayan Roll Form hatlarının yegane üreticisi olarak Mekanikel ...
EMOJİLE

Rollform hatlarına birçok sektör için büyük bir önem taşımaktadır. Sacın bükülmesi ile J profil, U profil gibi ürünlerin seri imalatını sağlayan Roll Form hatlarının yegane üreticisi olarak Mekanikel yer almaktadır.

2016 yılında faaliyetlerine başlayan firma bu bağlamda alanında öncü isimlerden biri olmaktadır. Müşteri taleplerini başarıyla gerçekleştiren firma bünyesinde özel tasarım makine ve hat üretimleri gerçekleştirilmektedir. Böylece şirketlerin ihtiyaç duyduğu makine ve hatların tedariki en iyi şekilde sağlanmaktadır.

Firmanın üretimini gerçekleştirdiği bazı hat ve makinaları sizlere aşağıda maddeler halinde belirttik. Sıralamış olduğumuz ürünlerin hepsi en kaliteli malzemelerden üretilmektedir. Böylece en üst seviyede verimlilik alınması mümkündür.

  • Rulo sac açıcı
  • Servo sac sürücü
  • Doğrultmalı servo sürücü
  • Roll Form hatları
  • Rulo sac boy kesme hattı
  • Rulo sac dilme hattı
  • Özel tasarım makineler,
  • Özel tasarım üretim hattı
  • Profil delme makinaları

Firma üretim süreçlerinin makineleşmesi ve bu sürecin hızlandırılması konusunda danışmanlık hizmetini başarıyla üstlenmektedir.

Roll Form Makinası

Mekanikel firması bünyesinde üretimi gerçekleştirilen Roll Form makinası oldukça talep gören sektör makinalarından biridir. Bu makine sayesinde dilediğiniz gibi M profil veya U profil üretimi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca firma M profil makinası üretimini de gerçekleştirmektedir. Bu bağlamda firmanın tüm hat ve makinalarını incelemek için web adresine göz atabilirsiniz. Aynı zamanda U profil makinası ile de birçok alçı köşebent üretimini yapabilmeniz mümkündür.

Roll Form Makinasının Avantajları

Roll Form makinalarının sektörel anlamda sunduğu avantajlar göz ardı edilemeyecek kadar fazladır. Hem zaman hem de iş gücünden tasarruf edilmektedir. Bununla birlikte üretilen ürünlerin kalitesinde artış görülmektedir. Düşük maliyetle beraber aynı kalitede ürün teminatını gerçekleştirebilmeniz mümkün hale gelmektedir. Aynı zamanda makineler ile üretilen parçaların boyutları eşit olmaktadır. Böylece parça montajı esnasında herhangi bir zorluk yaşamadan işlem tamamlanabilmektedir.