2 Yıl Garantili Jakuzi, Duşakabin ve Küvetler

Firmalar
Banyo keyfini doruklarda yaşamak ve iş yaşamının veya özel hayatın tüm stresinden uzaklaşıp yenilenmek isteyenlerin bir numaralı banyo ürün grubu olarak öne çıkan jakuzi modelleri, sektörde 24 yılı aş...
EMOJİLE

Banyo keyfini doruklarda yaşamak ve iş yaşamının veya özel hayatın tüm stresinden uzaklaşıp yenilenmek isteyenlerin bir numaralı banyo ürün grubu olarak öne çıkan jakuzi modelleri, sektörde 24 yılı aşkın süredir müşterilerine kaliteli ve memnuniyet odaklı hizmet sunan Prestij Banyo şirketimizin geniş ürün yelpazesi içinde yer almaktadır. Sadece birbirinden özel tasarıma sahip jakuzilerde değil aynı şekilde duşakabin, küvet, spa jakuzi, duş teknesi ve compact sauna modellerinde de en kullanışlı ve konforlu seçenekleri sunan firmamızın internet sitesi üzerinden siz de aradığınız ürünlere ulaşabilirsiniz. Kaliteli duşakabin markaları arasında gösterilen firmamızın yenilikçi ürünlerinin her biri 2 yıl garantili olduğu için de müşterilerimiz tarafından yoğun ilgi görmektedir.

Profesyonel Yerli Üretim

Birinci sınıf kalitede hammadde ve materyal kullanılarak üretilen jakuzi, küvet, duşakabin ve diğer banyo grubu ürünlerimizin her biri tamamen Türkiye’de üretilmiştir. Alanında uzman ekibimizin 24 yıllık sektörel deneyiminin bir ürünü olarak yerli üretim gururu ile satışa sunduğumuz bu modeller arasında siz de banyo keyfinizi doyasıya yaşayıp hayat kalitenizi artıracak bir avantajdan yararlanabilirsiniz. İç mekana uyumlu olan tasarım ve renk seçeneklerinin yanı sıra profesyonel duşakabin modelleri arasında siz de kendi banyonuzun fiziki şartlarına göre en kullanışlı modelleri tercih edebilirsiniz. Uzun kullanım ömrüne sahip olan bu ürünlerimiz hakkında merak ettiğiniz tüm detaylı bilgileri internet sitemiz üzerinden kolaylıkla edinebilirsiniz.

Kredi Kartına Taksit Seçenekleri

Prestij Banyo firmamızın kurumsal internet sitesi üzerinden de satışa sunulan tüm ürün çeşitlerimizde anlaşmalı olduğumuz bankaların kredi kartlarına taksit seçenekleri ile esnek ödeme imkanı bulunmaktadır. Banyonuzda hem estetik açıdan hem de kullanışlılık bakımından yepyeni bir soluk kazandıracak küvet, duşakabin ve jakuzi gibi banyo grubu ürünlerini başka bir yerde bulamayacağınız en uygun fiyat seçenekleri ile tek tıkla satın almak için siz de firmamızın kurumsal internet sitesi üzerinden gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz. Her bütçeye uygun fiyat seçenekleri sunan firmamızda duşakabin fiyatları konusunda da cazip seçenekler bulunmaktadır. Banyonuzda uzun yıllar boyunca hiçbir sorun yaşamadan kullanabileceğiniz ürün grupları arasında keyfinize ve isteklerinize göre dilediğiniz tercihte bulunabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet Kalitesi

Oturmalı ve kabinli küvet modelleri ile ayaklı küvet modellerinden duş teknelerine, spa jakuzilerden standart jakuzi modellerine, dikdörtgen duşakabinlerden oval duşakabinlere kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Prestij Banyo firmamızın müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetlerinden hemen yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her fırsatta ticari kaygılardan önce müşteri memnuniyetine özen gösteren firmamızdan küvet, jakuzi ya da duşakabin satın almak istediğinizde kurumsal internet sitemizi kullanmanız yeterlidir. Hızlı ve güvenilir teslimat hizmeti sunan şirketimizde ayrıca sorunsuz kullanım için deneyimli ekibimiz tarafından montaj hizmetleri de sunulmaktadır.