Yüksek Faizli Konut Kredisi Yerine Birikim İle Ev Alma Zamanı

Güncel
Kira öder gibi ev sahibi olmak kim istemez. Taksitle ev alma faiz ödemeden. Beğendiğiniz evin ada parselini öğrenin parsel sorgulama uygulaması ile sorgulayın. TKGM parsel sorgu ile istediğiniz yerdek...
EMOJİLE

Kira öder gibi ev sahibi olmak kim istemez. Taksitle ev alma faiz ödemeden. Beğendiğiniz evin ada parselini öğrenin parsel sorgulama uygulaması ile sorgulayın. TKGM parsel sorgu ile istediğiniz yerdeki ada parseli sorgulayıp birtakım bilgilerine ulaşabilmeniz mümkün. Almak istediğiniz yer ile tapudaki bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettiğiniz evi kredi faizinden kurtularak alabilmek artık hayal değil.

Almak istediğiniz evin ya da binanın komple kaç metre kare olduğunu kat irtifakının olup olmadığını ve diğer bir takım bilgilerini öğrendikten sonra yine Tapu Müdürlüğü’nden de sorgulatabilirsiniz. Evinizin iskânının olduğu konusunda net bir fikre sahip olup hayalinizdeki evin bu ev olduğundan emin olduktan sonra ödeme yapma noktasında büyük kolaylıklar sunuluyor. Yüksek faiz oranları değil hiçbir faiz ödemeden ev almak istiyorsanız. Bir evi bir ev fiyatına almak ikinci bir ev parası kadar da kredi ödemek istemiyorsanız sizlere taksitle ev avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Neden Faizsiz Ev

Ev kredisi hesaplama programlarından herhangi birisi ile hesaplama yaptığınızda aldığınız ev kadar da faiz ödeyeceğinizi görürsünüz. Evinizin parası dışında dosya masrafları ve banka faizleri gibi fazla ödemelerden Birikimevim ile kurtulursunuz. Alacağınız bir ev için iki ev parası ödemek zorunda kalmaz sadece evinizin parasını ödersiniz. Taksitle ev alıp tasarruf etmek herkesin hayalidir. Artık bu hayaliniz imkânsız değil sahip olmak istediğiniz evin özellikleri ve bütçenizi belirleyin. Ve hiçbir faiz ücreti ödemeden evinizi değerinden alın. Eğer ki ikinci bir ev parası ödeyecek bütçeniz var ise bunu faize harcamayın ikinci bir evi alabilmek için harcayın.

Birikimevim Avantajlarından Yararlanın

Birikim yapıyormuş gibi ev ve araba sahibi olmak artık çok kolay. İstediğiniz evi belirlemeniz yeterli. Üstün hizmet anlayışı ve memnuniyet odaklı aklınıza takılan her soru için uzmanlardan bilgi alabiliyorsunuz. Sahip olmak istediğiniz ev ve ya arabaya ulaşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Ödemelerinizin istediğiniz gibi şekillendirildiği bir sistemde ve kira öder gibi ev sahibi olmak isterseniz, taksitle ev sahibi olabilirsiniz.

Kaynakça: https://www.birikimevim.com/

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme