Yeni Nesil Restoran Otomasyonu – SIMPRA

Güncel
Restoran otomasyonu; konuk ağırlama sektöründe rezervasyon, sipariş, ödeme gibi süreçlerin daha pratik ve sistemli olarak gerçekleşmesidir. Bu sistemi sağlayan yazılım ve donanımlar ise restoran otoma...
EMOJİLE

Restoran otomasyonu; konuk ağırlama sektöründe rezervasyon, sipariş, ödeme gibi süreçlerin daha pratik ve sistemli olarak gerçekleşmesidir. Bu sistemi sağlayan yazılım ve donanımlar ise restoran otomasyon sistemidir. Gelişmiş çözümler ve çeşitli entegrasyonlar ile iş gücünden ve zamandan tasarruf sağlanır. Aynı zamanda, restoran otomasyonu ile menü, sipariş, ödeme, personel ve masa yönetimi sağlanır.

Menü yönetimi

QR menü entegrasyonu ile dijital bir menüye sahip olarak anlık ürün ve fiyat güncellemesi yapmak mümkündür. Müşterilerin akıllı telefonlarından kolaylıkla QR kodu tarayıp ulaşabildikleri sanal bir menü ile sipariş süreci kolaylaşır.

Sipariş yönetimi

Müşteriden siparişi dinleyip yazar kasaya gitmek veya kağıda yazmak gibi eski usul ve hataya müsait yöntemler yerine garsonlar el terminali ile kolaylıkla masadan sipariş alabilirler. POS sistemine düşen siparişler anlık olarak mutfak sipariş ekranına yansır. Karışıklığın önüne geçilirken sipariş süresi kısalır.

Ödeme yönetimi

Akıllı cihazları ödeme terminali olarak kullanabilmek ödeme sürecini pratikleştirir ve hataları ortadan kaldırır. Üstelik ödemeleri temassız olarak gerçekleştirebilmek aynı zamanda hijyenik bir çözümdür.

Masa yönetimi

POS sistemindeki masa haritası ile masa yönetimi sistematikleşir. Masada oturulma süresi, hangi ürünlerin sipariş verildiği gibi bilgiler görüntülenebilir. Hesap birleştirme ve ayırma yapılabilir, masa değişikliği işlemleri kolaydır. Bir masadaki hesap pratik olarak başka bir masaya aktarılabilir.

Personel yönetimi

Yöneticiler için olduğu kadar personelin de işlerini kolaylaştıran restoran otomasyon sistemi, personel yönetiminde de kullanılır. Personellerin belirli masalara atanabilir, hangi personelin işletme için ne kadar gelir yarattığı gibi bilgilere erişilebilir.

Restoran otomasyonu işletme içerisindeki tüm süreçleri kapsar. Gelirleri artırır süreçleri hızlandırır, pratikleştirir ve sunulan hizmet kalitesini iyileştirir. SIMPRA, restoran otomasyonunda sunduğu benzersiz çözümler ile konuk ağırlama sektöründeki işletme yönetimini kusursuzlaştırır.