Stil sahibi erkeklerin tarzlarını yansıtmaları için dikkat etmeleri gereken noktalar

Güncel
Sadece etrafını ve karşı cinsi etkilemek için değil, kendine saygısı olduğu için de erkekler muhakkak iyi giyinmek isterler. Ancak pek çok erkek her ne kadar iyi niyetli bir şekilde iyi giyinmek isted...
EMOJİLE

Sadece etrafını ve karşı cinsi etkilemek için değil, kendine saygısı olduğu için de erkekler muhakkak iyi giyinmek isterler. Ancak pek çok erkek her ne kadar iyi niyetli bir şekilde iyi giyinmek istediğini belirtse de çoğu erkek için iyi giyinmek demek ne yazık ki pantolon gömlek giymekten öteye gitmemektedir.

Ancak bazı püf noktaları var ki erkeğin giyimini gerçekten başka bir noktaya taşıyabiliyor. Biz de erkek giyimindeki bu püf noktalarından bahsetmek istedik.

Bunun için stil noktasında https://www.erkeklersoruyor.com/stil kategorisinde görüşlerini paylaşan Erkekler Soruyor kullanıcılarına da teşekkür etmek istedik. İsterseniz hemen başlayalım.

 

Klasik ama etkili takım elbise.

Pek çok erkek için takım elbise sadece resmiyet gerektiren ortamlar için giyilen bir kıyafettir. Oysa ki takım elbiseyi hayatınızın içine entegre edebilirsiniz ve bunun olumlu sonuçlarının ne kadar iyi olduğunu gördüğünüzde ne kadar faydalı bir karar aldığınızı göreceksiniz.

Genelde takım elbiseyi erkekler konu iş olunca gündeme getiriyor ve giymek istiyorlar. Ancak sosyal hayatınız için de önemli olan günler için takım elbise giydiğinizde elde edeceğiniz itibara siz dahi çok şaşıracaksınız.

Bu yüzden takım elbiseyi sadece resmi davetlerde kullanmayın. Sizin için önemli olduğunu düşündüğünüz her zaman için takım elbise giymekten çekinmeyin.

 

Saatleri iyi kullanın.

Günümüz artık tam anlamıyla bilginin baş döndürdüğü dijital çağ. Hal böyle olunca da giyilebilir teknolojinin en önemli örneği olan akıllı saatler de erkeğin en önemli aksesuarı olan saat algısını baştan aşağı değiştirmeyi başarıyor.

Tabii ki eski model kol saatleri hala bir takım elbisenin en önemli tamamlayıcı erkek aksesuarı. Ancak modaya ayak uydurmak isteyenler için akıllı saatleri erkek giyimine entegre etmeyi denemek saat noktasında farklı bir bakış açısı sunacaktır.

Bu noktada günlük kıyafetlerine akıllı saatleri entegre etmenizi denemenizi tavsiye ediyoruz.

 

Renklere şans verebilirsiniz.

Pek çok erkek için çok farklı renkler de kıyafet giymek, adeta bir işkencedir. Pek çok erkek için koyu tonlarda standart siyah veya lacivert şeyler giymek adeta bir tarzdır ve hiçbir erkek bu tarzını bozmaya yanaşmaz.

Ancak modayı takip etmek istiyorsanız her rengi giyebilmeye cesaret etmenizi tavsiye ederiz. Zira günümüz dünyasında eski zamanların klişelerine yer yok.

Artık gerek erkekler gerek kadınlar çok farklı renkleri uyumlu bir görüntüyle kombin haline getirmeyi başardıklarında etrafları tarafından asla farklı gözle görülmüyorlar.

Bu noktada dikkat çekici bir tarza sahip olmak isteyen erkeklerin kesinlikle bu zamana kadar sahip oldukları renk takıntılarından kurtulmalarını tavsiye ediyoruz.

 

Muhakkak az da olsa devamlı bir bakım yapın.

 

Erkeklerin kadınlara nazaran çok daha az yaptıkları şeylerin başında ne yazık ki kişisel bakımları geliyor.

Pek çok erkek, kendine bakmayı farklı bahanelerden dolayı erteliyor. Bakımsız bir erkeğe de elbette ne yazık ki ne giyerse giysin yakışmıyor.

Bu noktada saç tıraşınızı her zaman düzenli tutmaya özen gösterin. Sakal ve bıyıklarınız hiçbir zaman bakımsız gözükmesin.

Ayrıca az da olsa sürekli spor yapmalısınız. Tabii ki her erkeğin spor salonlarında aylarını geçirip kaslı görünmesi gibi bir zorunluluk yok. Ancak kendini salmış bir görünüm yerine kendine bakan bir vücut görünümüne ancak spor yaparak sahip olabilirsiniz.