Pratik Tesettür Şıklığının Sırrı Hazır Türban

Güncel
Tüm dünyadaki milyonlarca tesettür giyimi benimsemiş kadın için hazır türban büyük bir kolaylık getirdi. Hazır türbanın pratik kullanımı sayesinde tesettür şıklığı çok daha kolay yakalamak mümkün oluy...
EMOJİLE

Tüm dünyadaki milyonlarca tesettür giyimi benimsemiş kadın için hazır türban büyük bir kolaylık getirdi. Hazır türbanın pratik kullanımı sayesinde tesettür şıklığı çok daha kolay yakalamak mümkün oluyor.

Tabi ki kaliteli kumaş ve özenli tasarım oldukça önemli. Tesettür giyimde hazır türban kolaylığını yaşarken şık ve rahat olabilirsiniz. Sadece doğru tesettür giyim markasını tercih etmelisiniz. Aişe Tesettür bu anlamda tesettürü benimsemiş hanımların oldukça memnun olduğu kaliteli bir marka olarak dikkat çekiyor. Farklı tarzlara hitap birbirinden şık hazır türban modellerini bu markada bütçe dostu fiyatlara bulabilirsiniz. Tasarım çeşitliliği açısından da stilinize özgür katacak olanakları yaşayabilirsiniz.

Hazır Türban Modellerinde Günlük Ve Abiye Tasarımlar

Işıltılı abiye hazır türbanlar katılacağınız davetlerde parlamanızı sağlayacak zengin stili yaratır. Bone şeklinde çok şık abiye türban modelleri var. Simli, dantelli, jakarlı, taçlı abiye hazır türbanlarla nişan, düğün, özel yemek gibi etkinlikler için her zaman hazır olabilirsiniz.

Günlük kombinler için pratik hazır şal modellerinden farklı stiller tercih edebilirsiniz. Renkli hazır şal bonelerle enerjik ve eğlenceli bir tarz yaratabilirsiniz. Kırık beyaz hazır türbanla her zaman çok zarif kombinler oluşturabilirsiniz. Siyah düz hazır türban mutlaka elinizde olması gereken modellerden biridir. p

Abiye kıyafetler için payetli abiye türban ya da gümüş simli burgu abiye türban tercih edebilirsiniz. Farklı ve şık abiye türban tasarımlarını Aişe Tesettür hazır türban koleksiyonların inceleyebilirsiniz.

Abiyeye Uygun Hazır Türban Seçimi Nasıl Yapılır?

Tesettür abiye modeli eğer çok detaylı ve canlı renkliyse abiye türbanı daha sade olmalıdır. Genellikle sade ışıltılı bone türbanlar tüm abiye kıyafetlere gider. Renk olarak kontrast renkler ya da tamamlayıcı renkler tercih edilebilir. Siyah dantelli abiye üzerine turkuaz ışıltılı türban ya da gold payetli türban takılabilir.

Abiye hazır simli şal modelleri gümüş, dore, saks mavi, vişne, turkuaz gibi renklerle farklı seçenekler sunar. Abiyenizin rengine ve kumaş yapısına uygun hazır türban seçerken Aişe Tesettür tasarım çeşitliliğinden yararlanabilirsiniz. Aradığınız farklı abiye türban modellerini bu markanın tesettür abiye ürünleri arasında bulabilirsiniz.