Gelecek Partisi İstanbul İl Yönetim Kurulu Belli Oldu

Güncel
Gelecek Partisi İstanbul Kurucu İl Yönetim Kurulu Listesi İstanbul Valiliği’ne teslim edildi. 8 Ocak 2020 itibariyle Gelecek Partisi Genel Merkezi tarafından Gelecek Partisi Kurucu İl Başkanı olarak y...
EMOJİLE

Gelecek Partisi İstanbul Kurucu İl Yönetim Kurulu Listesi İstanbul Valiliği’ne teslim edildi.

8 Ocak 2020 itibariyle Gelecek Partisi Genel Merkezi tarafından Gelecek Partisi Kurucu İl Başkanı olarak yetkilendirilen Av. İsa Mesih Şahin bugün itibariyle Kurucu İl Yönetim Kurulu listesini İstanbul Valiliği İl Sivil Toplumla ilişkiler müdürlüğüne teslim etti.
Gelecek Partisi İl Başkanı Şahin yaptığı açıklamada; ‘’İstanbul’da umutlu bir geleceğe merhaba dedik. Gelecek Partisi İstanbul Kurucu İl Yönetim Kurulumuz Ülkemiz ve Partimiz için hayırlı olsun. İstanbul’a ilk mesajımız ‘’Geleceğe hep birlikte yürüyeceğiz’’.
Şahin açıklamasının son kısmında ‘’İstanbul birçok medeniyete ev sahipliği yapmış, kadim bir şehrimiz. Ülkemizin ve Dünya’nın birçok bölgesinden vatandaşlarımızın huzur içinde yaşadığı ülkemizin lokomotif şehri. Kurucu İl Yönetim Kurulumuzda siyasal ve sosyal olarak İstanbul’un tamamını kapsayacak bir yönetim kurulu oluşturduk ve İstanbul’a hizmet için sabırsızlanıyoruz’’ dedi.

 

 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme