Anneler Günü’nde Ev Telefonu Bedava

Olaylar
Türk Telekom, Anneler Günü’nü ev telefonundan her yöne bedava konuşma fırsatı sunduğu kampanyası ile kutluyor. Kampanya dahilinde 8 Mayıs 2011 Pazar günü, 00.00’dan 24.00’e kadar ev ...
EMOJİLE

Türk Telekom, Anneler Günü’nü ev telefonundan her yöne bedava konuşma fırsatı sunduğu kampanyası ile kutluyor. Kampanya dahilinde 8 Mayıs 2011 Pazar günü, 00.00’dan 24.00’e kadar ev telefonlarından şehir içi, şehirler arası, uluslararası 1.

Türk Telekom’un 8 Mayıs 2011 Pazar günü 00.00’dan 24.00’e kadar devam edecek bedava kampanyasında anneler çocuklarının sesini doyasıya duyacak.

Bu kampanya ile gün boyu Türk Telekom bireysel müşterileri, sadece şehiriçi ve şehirlerarası değil, uluslararası birinci kademe sabit ve yurtiçi cep telefonu aramalarını da bedava yapabilecekler. Yurtiçindeki bu numaralara ek olarak uluslararası birinci kademe olarak adlandırılan ve 36 ülkeyi içeren bölgedeki tüm ülkelerin ev ve iş telefonlarını da aramak bedava olacak. Türk Telekom müşterileri anneler günü boyunca ev ve iş telefonu, cep ya da uluslararası demeden konuşma imkânına kavuşacak.

Müşterilerinin hayatına daha fazla değer katabilmek için anneler gününü fırsat olarak gördüklerini belirten Türk Telekom Pazarlama ve İletişim Başkanı Erem Demircan şunları söyledi:

“Ürün ve hizmetlerimizle olduğu kadar, avantajlı kampanyalarımızla da müşterilerimizin hayatına değer katmayı hedefliyoruz. Konuşma trafiğinin yoğun olacağı anneler günü gibi özel günlerde, kampanyalarımızın yarattığı değer daha fazla oluyor. Bu nedenle bu özel günde müşterilerimize güzel bir anneler günü hediyesi vermek istedik.  Kampanyamızla, müşterilerimizin bu özel günde en uzaktaki sevdikleriyle ve akrabalarıyla dahi doyasıya konuşabilmelerini sağlamayı hedefliyoruz.”

KADEME 1 ÜLKELERİ
A.B.D.
ÇEK CUMH.
İRLANDA
MACARİSTAN
A.B.D.(ALASKA)
ÇİN HALK CUM.
İSPANYA
MALEZYA
A.B.D.(HAWAİİ)
DANİMARKA
İSRAİL
NORVEÇ
A.B.D.(PORTO RİKO)
ESTONYA
İSVEÇ
POLONYA
A.B.D.(VİRJİN ADL.)
FİNLANDİYA
İSVİÇRE
  PORTEKİZ
ALMANYA
FRANSA
İTALYA
RUSYA
AVUSTRALYA
GÜNEY KORE
İZLANDA
SİNGAPUR
AVUSTURYA
HOLLANDA
JAPONYA
SLOVENYA
BULGARİSTAN
HONG KONG
KANADA
SLOVAK CUMH.
BELÇİKA
İNGİLTERE
LÜKSEMBURG
YUNANİSTAN
(A.B.D. VE KANADA GSM ARAMALARI 1.KADEME PSTN TARİFESİNDEN ÜCRETLENDİRİLECEKTİR.)

 HABERTURK