Minivan Express Taşımacılık

Güncel
Taşımacılık alanında her geçen gün hayatınızı kolaylaştıracak yenilikler yaşanıyor. Güçlü ve profesyonel olarak hizmet sunan nakliye ve taşımacılık firmalarının son hizmet alanı ise minivan express ta...
EMOJİLE

Taşımacılık alanında her geçen gün hayatınızı kolaylaştıracak yenilikler yaşanıyor. Güçlü ve profesyonel olarak hizmet sunan nakliye ve taşımacılık firmalarının son hizmet alanı ise minivan express taşımacılık olarak karşımıza çıkıyor.

Minivan Express taşımacılık parsiyel yüklerinizin taşınması için hizmet veriyor. 1200 kg’a kadar olan yükleriniz için minivan araçlarla özel taşımacılık yapılıyor. Böylece hem daha uygun fiyatlarla hem de çok daha kısa sürelerde taşımacılık talepleriniz karşılanıyor.

Minivan Express taşımacılık yapılabilmesi için nakliyat ve taşımacılık firmalarının araç filolarının bu taşımacılığa uygun olması gerekiyor. Bu hizmet için bünyesinde minivan model araç bulunduran nakliyat firmaları ile iletişime geçebilirsiniz. Ancak onların sağlayabileceği bu hizmet ile sizler de çok kısa sürelerde tüm taşımacılık işlemlerinizi güvenle yaptırabilirsiniz.

 

Çelikor Lojistik İle Minivan Express Taşımacılık

Çelikor firması ülkemizde hem ulusal hem de uluslararası nakliye ve taşımacılık hizmeti veren köklü ve güçlü bir firmadır. Bünyesinde bulundurmuş olduğu güçlü araç filosu sayesinde her tür taşımacılık için hizmet sunmaktadır. Farklı tonajlarda tüm yük ve parça eşya taşımacılığı için Çelikor resmi web sayfası üzerinden firmaya ulaşabilirsiniz. Site içeriğinde yer alan tüm hizmet detaylarını inceleyebilirsiniz. İhtiyacınız olan nakliye ve taşımacılık hizmetini en uygun fiyatlar üzerinden ve en kaliteli şekilde alabilmek için iletişim bilgileri aracılığı ile firmayı arayabilirsiniz.

Çelikor Lojistik firması sektörün gerektirdiği tüm yenilikleri yakıdan takip eden bir firmadır. Bu nedenle Minivan Express taşımacılığı alanında da hem yurtiçi hem de yurtdışı hizmet vermektedir. Parça eşyalarınızın hem yurtiçinde hem de uluslararası bazda taşınması için en kaliteli hizmeti Çelikor firmasından alabilirsiniz.

Minivan Express taşımacılık ile birlikte 16 m2 ve 1200 kg’a kadar tüm parsiyel yani parça eşyalarınız en güvenli şekilde taşınmaktadır. Bunun için minivan model araçlar kullanılmaktadır. Yurtiçi veya yurtdışı taşımacılık için sizlere 24-72 saat arasında teslimat güvencesi verilmektedir. Firma ile yapılan tüm taşımacılıklarda yükleriniz ve eşyalarınız sigortalı olarak taşınmaktadır. Bunun için her zaman en uygun fiyatlar sizlere sunulmaktadır. en güvenli taşımacılık için site üzerinden firmaya ulaşabilirsiniz.