Üsküdar Üniversitesi’nde patlamadan korunma eğitimi verilecek

Mesleki Eğitim
Üsküdar Üniversitesi, iş sağlığı ve güvenliği alanındaki eğitimlerine bir yenisini daha ekliyor. ÜSGÜMER (İş Güvenliği, İş Sağlığı ve Çevre Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezi) bünyesinde verilen Pa...
EMOJİLE

Üsküdar Üniversitesi, iş sağlığı ve güvenliği alanındaki eğitimlerine bir yenisini daha ekliyor. ÜSGÜMER (İş Güvenliği, İş Sağlığı ve Çevre Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezi) bünyesinde verilen Patlamadan Korunma Dokümanı Eğitimi ile özellikle iş kazalarında yaşanan patlamalar ve bunların önlenmesine ilişkin önlemlerle ilgili teknik bilgiler ve uygulamalar anlatılacak.

Üsküdar Üniversitesi, iş sağlığı ve güvenliği alanında verdiği eğitimlere yenilerini ekliyor. Patlamadan Korunma Dokümanı Eğitimi ile özellikle can kayıplarına ve yaralanmalara sebep olan patlamalarla ilgili iki günlük eğitimler verilecek.

İş Güvenliği, İş Sağlığı ve Çevre Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezi – ÜSGÜMER bünyesinde Çarşı Yerleşke’de gerçekleştirilecek eğitimler İş Sağlığı ve Güvenliği Yüksek Lisans Program Koordinatörü Yrd. Doç. Dr. Rüştü Uçan ve öğretim görevlisi Efari Bahçevan tarafından verilecek.

2 gün sürecek eğitimlerde patlayıcı ortam oluşabilecek yerler, bu ortam ve bölgelerin belirlenmesi, patlayıcı ortam patlamalarının etkisinin azaltılması gibi teknik bilgilerin yanı sıra uygulamalı eğitimler de verilecek.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku gidermefanusturservismerkezi