BAYGEM’den Lise Müdürlerine kahvaltı

Mesleki Eğitim
Bayrampaşa Gençlik Merkezi öncülüğünde düzenlenen kahvaltıda ilçede yer alan 10 farklı lisenin müdürü katıldı. Toplantıda Bayrampaşa Gençlik Merkezi ve liseler ortaklığında öğrencilerin hem dersleri h...
EMOJİLE

Bayrampaşa Gençlik Merkezi öncülüğünde düzenlenen kahvaltıda ilçede yer alan 10 farklı lisenin müdürü katıldı. Toplantıda Bayrampaşa Gençlik Merkezi ve liseler ortaklığında öğrencilerin hem dersleri hem de kişisel gelişimlerine katkı sağlayacak çalışmalar hakkında istişare edildi.

Toplantıya Bayrampaşa Belediyesi Kültür Müdürü Cumhur Aydın, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Faruk Tekin, Bayrampaşa Halk Eğitim Müdürü Kadir Tellioğlu, Bayrampaşa Belediyesi Gençlik Merkezi Müdürü Gökhan Küzeci ve kurum çalışanları ile lise müdürleri katıldı.

Bayrampaşa Belediyesi Gençlik Merkezi Müdürü Gökhan Küzeci: ”Liseler arasında iletişimi sağlamak hem de liselerin BAYGEM ile olan ilişkisini arttırmak için ilk adımımız liselerde ‘Tanıtım Günleri’ düzenleyerek kurs, seminer ve atölye faaliyetleri hakkında bilgi vermek ve ne yaptığımızı ifade etmek. Devam eden süreçte okullarımız ile ortak projeler hazırlayarak çalışmalarımızı sürdürmek istiyoruz. Düşündüğümüz projelerden bir tanesi de okullarda Mezuniyet Törenlerinde bulunmak ve Bayrampaşa genelinde ‘Mezuniyet Şöleni’ yaparak mutlu günlerinde hep birlikte heyecanlarını paylaşmak isteriz” diyerek toplantının amacını açıkladı.

Bayrampaşa Belediyesi Kültür Müdürü Cumhur Aydın’da kahvaltıya iştirak ederek, toplantının seyri ile alakalı düşüncelerini şu şekilde ifade etti: “Bayrampaşa Belediyesi gençlere değer veren zaman ve emek harcanması hususunda elinden gelen bütün imkânları kullanan bir belediye. Bu manada BAYGEM gibi bir kurumun olması büyük bir şans.”

Bayrampaşa Halk Eğitim Müdürü Kadir Tellioğlu ise toplantıya katılan bir diğer isim oldu. Toplantının Bayrampaşa için önemli olduğunu ifade eden Tellioğlu istişarenin de önemine vurgu yaptı.

Katılan okul müdürleri Bayrampaşa ilçesinde BAYGEM gibi bir değerin bulunmasının çok büyük öneme sahip olduğunu, öğrencilerin başarılarının arttırılması için birlikte çalışmaya hazır olduklarını belirttiler.