YÖK, 4 Rektör 8 Dekan Atadı

Çocuk Eğitimi
YÖK Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği’nden yapılan açıklamaya göre, YÖK Genel Kurulu yaptığı toplantıda eğitim, kadro, mevzuat ve vakıf üniversiteleri koordinasyon komisyonları raporlarını g...
EMOJİLE

YÖK Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği’nden yapılan açıklamaya göre, YÖK Genel Kurulu yaptığı toplantıda eğitim, kadro, mevzuat ve vakıf üniversiteleri koordinasyon komisyonları raporlarını görüştü.
 
Genel Kurul toplantısında, Aksaray Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanlığı’na Prof. Dr. Süleyman Yılmaz, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanlığı’na Prof. Dr. Cengiz Caner, Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığı’na Prof. Dr. Safinaz Ataoğlu, Harran Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanlığı’na Prof. Dr. Abdurrahman Elmalı, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Dekanlığı’na Prof. Dr. Güzin Konuk ve Necmettin Erbakan Üniversitesi Fen Fakültesi Dekanlığı’na Prof. Dr. Hüseyin Kara atandı.
 
Genel Kurul, Bursa Orhangazi Üniversitesi’ne Prof. Dr. Recep İleri, KTO Karatay Üniversitesi’ne Prof. Dr. Ömer Torlak, İzmir Ekonomi Üniversitesi’ne Prof. Dr. Tunçdan Baltacıoğlu ve Piri Reis Üniversitesi’ne Prof. Dr. Osman Kamil Sağ’ın rektör atanması için olumlu görüş bildirilmesini kararlaştırdı.
 
YÖK Genel Kurulu, Işık Üniversitesi İİBF Dekanlığı’na Prof. Dr. Mehmet Kaytaz ve Kadir Has Üniversitesi Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Dekanlığı’na Prof. Dr. Zühal Ulusoy’u görevlendirdi.
 

AA

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme