Ev ödevlerini yapmak artık daha eğlenceli

Çocuk Eğitimi
Eodev.com sosyal öğrenim sitesi kayıtlı kullanıcı sayısı 300 bini aştı. Okulların açılması ile hizmete giren portal bu alanda zirveye yerleşti. Brainly.com Sosyal Öğrenim Ağları’nın bir üyesi ol...
EMOJİLE

Eodev.com sosyal öğrenim sitesi kayıtlı kullanıcı sayısı 300 bini aştı. Okulların açılması ile hizmete giren portal bu alanda zirveye yerleşti.

Brainly.com Sosyal Öğrenim Ağları’nın bir üyesi olarak Türkiye’de hizmet veren Eodev.com öğrencilerin ev ödevlerinde birbirlerine soru sordukları, yardım ettikleri ve birbirleriyle iletişim kurdukları, sosyal oyun metodu kuruma içerisinde keyifli ve rekabet ortamı sunan, coğrafik sınırların olmadığı bir sosyal öğrenim portalı. 1 Eylül 2012 tarihinde resmi olarak hizmete giren site "takım halinde çalışma, yalnız çalışmaktan daha etkili ve eğlencedir" felsefesini kendisine görev edinerek, hizmetlerini ücretsiz olarak sunuyor.

Hergün 2500’den fazla öğrenci, öğretmen ve velinin kayıt olduğu sistemde günlük 5000’den fazla soru çözülüyor. Günlük 70 bine yakın tekil kullanıcının ziyaret ettiği sitenin ay sonunda 2 milyonu aşan ziyaretçi kitlesi bulunuyor.

En iyi hizmeti sunmak için yeni projeler sunan site, ilk mobil uygulamasını hizmet sundu. Şimdilik sitenin IOS (uygulamayı indir) ve Android (uygulamayı indir) işletim sistemleri için geliştirilmiş olan uygulaması mevcut ancak kullanıcıları yeni sürprizlerin beklediğini de söylemeden geçmemek gerek.