Çocuk Eğitimi

Endüstriyel Tasarım Kütüphanesi Kuruluyor

Endüstriyel Tasarımcılar Meslek Kuruluşu Derneği (ETMK), İstanbul Bağdat Caddesi’nde yer alan “Endüstriyel Tasarım Tanıtım Ajansı” bünyesinde, araştırma gereksinimlerini karşılamak üzere; endüstriyel tasarıma ilişkin her türlü yayın ve bilgi kaynağını barındıran..

Endüstriyel Tasarım Kütüphanesi Kuruluyor

Endüstriyel Tasarımcılar Meslek Kuruluşu Derneği (ETMK), İstanbul Bağdat Caddesi’nde yer alan “Endüstriyel Tasarım Tanıtım Ajansı” bünyesinde, araştırma gereksinimlerini karşılamak üzere; endüstriyel tasarıma ilişkin her türlü yayın ve bilgi kaynağını barındıran bir kütüphane ve arşiv oluşturuyor.

Kütüphaneden, ETMK üyeleri, endüstriyel tasarım ile ilgilenen öğrenci, akademisyen ve araştırmacılar faydalanabilecek.

Endüstriyel Tasarım Tanıtım Ajansı Kütüphanesi, endüstriyel tasarıma ilişkin her türlü kitap, süreli yayın, bilgi kaynağı ve görsel arşiv bağışlarını bekliyor.

Endüstriyel Tasarım Tanıtım Ajansı Kütüphanesi, İstanbul Kalkınma Ajansı ‘2010 yılı Kâr Amacı Gütmeyen Kurumlara Yönelik Yaratıcı Endüstrilerin Geliştirilmesi Mali Destek Programı’ kapsamında desteklenen “Endüstriyel Tasarım Tanıtım Ajansı” ve “Endüstriyel Tasarım Sanal Müzesi” projelerinin önemli bir parçası olarak hayata geçiriliyor.
 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL