Çocuğunuz tatil yaparak İngilizce öğrensin

Çocuk Eğitimi
Geleceğin Yıldızları Yaz Kampları, 1 Temmuz itibariyle kapılarını açıyor. Türkiye’nin birçok ilinden ve farklı ülkelerden gelen 7-17 yaş arası çocuk ve gence 14 ayrı programda spor, sanat ve İng...
EMOJİLE

Geleceğin Yıldızları Yaz Kampları, 1 Temmuz itibariyle kapılarını açıyor. Türkiye’nin birçok ilinden ve farklı ülkelerden gelen 7-17 yaş arası çocuk ve gence 14 ayrı programda spor, sanat ve İngilizce içerikli “okul dışı eğitim” olanağı sunuyor.

Yurtdışında 10 temsilciliği bulunan ve bugüne kadar 53 ülkeden değişik yaşlarda çocukları kamplarında konuk eden Geleceğin Yıldızları, Uludağ’daki yaz kamplarında bu yıl da Türkiye’nin yanı sıra dünyanın 20 değişik ülkesinden gelen yaklaşık 1.000 öğrenciye ev sahipliği yapacak.

İngiliz, Amerikalı ve Kanadalı öğretmenlerle uluslararası bir ortamda yürütülen İngilizce eğitim programında, kampçılara yaş ve seviyelerine göre İngilizcelerini geliştirme olanağı sunuluyor. Kampçılar, toplam 30 saatlik İngilizce öğretiminin yanında, ortak dili İngilizce olan spor, sanat ve doğa faaliyetleri ile “Yaşayarak ve Eğlenerek İngilizce” öğrenme ve eğlenme imkânına sahip oluyor.

Geleceğin Yıldızları Genel Müdürü Osman Gözet, “Her yıl aralarında Almanya, İtalya ve İzlanda gibi Avrupa ülkelerinin de yer aldığı pek çok farklı ülkeden çocukları Türkiye’nin değişik illerinden gelen çocuklarımızla kamplarımızda buluşturuyoruz. Bursa Uludağ’da gerçekleşen İngilizce kampımız üstün standartlarda eğitim veriyor. Bu konuda Türkiye’de olduğu kadar uluslararası arenada da bilinirliğimiz her geçen yıl daha da artıyor. Bugüne kadar 53 farklı ülkenin çocuklarına ve gençlerine ev sahipliği yaptık. Kış turizmi merkezi olarak bilinen Uludağ’ı, artık yaz dönemlerinde de İngilizce eğitim alanında uluslararası bir destinasyon haline getirme hedefiyle önemli adımlar atıyoruz.”