İşte PlayStation5 çıkış tarihi… PlayStation5 ne zaman çıkacak? PlayStation5 fiyatı

Oyun
Japon teknoloji devi Sony’nin oyun konsolu PlayStation 5 merakla oyun severler tarafından merakla bekleniyor. PlayStation5’in çıkış tarihi ve fiyatının açıklanması bekleniyor. Bugünlerde b...
EMOJİLE

Japon teknoloji devi Sony’nin oyun konsolu PlayStation 5 merakla oyun severler tarafından merakla bekleniyor. PlayStation5’in çıkış tarihi ve fiyatının açıklanması bekleniyor. Bugünlerde bir iddia ortaya atıldı. PlayStation5 fiyatı… PlayStation5 çıkış tarihi… PS5 ne zaman çıkacak? PS5 fiyatı nedir? Detaylar haberimizde…

Sony şu ana kadar PlayStation5 hakkındaki birçok bilgi ve detayı saklamayı tercih etti. Japon teknoloji devi konsolun tasarımını ve DualSense Gamepad’ini açıkladı.

IronManPS5 nickli Twitter kullanıcısı, PS5’in fiyatını ve çıkış tarihini açıkladı. IronManPS5’e göre Sony, PlayStation 5’i 20 Kasım 2020’de piyasaya sürecek. Konsolun Blu-Ray diskli modeli 499 dolar, dijital sürümü ise 399 dolar olacağı tahmin ediliyor. Bu yeni iddia, daha önce ortaya çıkan bazı iddiaları da doğruluyor.

Bu bilgilere göre dikkat çeken bir ayrıntı daha var. İddiaya göre PS5’in 1 TB’lık SSD depolama biriminde kullanım için 825 GB boş alan olacak. 175 GB’lık bir kısmın işletim sisteme ait.

 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme