Bitmek Bilmeyen Metin2 Pvp Sevdası!

Oyun
Yılların eskitemediği oyun Metin2 Pvp,yıllarda da geçse ne hafızalardan ne de bilgisayarlardan silinmiyor.Hal böyle olunca da her gün yeni metin2 pvp oyunları açılıyor.Sizlere bugün 2022 de açılacak y...
EMOJİLE

Yılların eskitemediği oyun Metin2 Pvp,yıllarda da geçse ne hafızalardan ne de bilgisayarlardan silinmiyor.Hal böyle olunca da her gün yeni metin2 pvp oyunları açılıyor.Sizlere bugün 2022 de açılacak yeni metin2 pvp’lerden ve forum sitemizden bahsetmek istiyoruz.

Metin2 Pvp Serverler de 2022 Rüzgarı

 • 4 Karakteriyle günümüze kadar gelip daha sonra da Lycan Karakteriyle de oyuna güncellik katan metin2 pvp serverler 2022 ye rüzgar gibi girmeye başladı.Hergün 10’larca pvp serverler açılmaya devam ediyor.Talebin az,serverin fazla olduğu bir döngüde sürekli oyuncular server değiştirmek zorunda kalıyor.

Metin2 Pvp Nasıl Oynanır?

Metin2’nin konusu üç büyük imparatorluğun savaşını anlatan bir Uzak Doğu hikâyesidir. İlk olarak sadece hayvan ve bitki hayatı varken   bir de  Metin taşı gelip vahşi hayatı kırıp üç imparatorluğun sınırlarını çizmeye başladı.En başlar da tek imparatorluk halinde yaşan halk daha sonra metin taşlarının gelmesiyle,ölümcül hastalığa uğrayan hayvanlar,mutasyona uğramış bitki ve hayvanların halka saldırması sonucu ;

 • Chunjo İmparatorluğu (Sarı Bayrak)
 • Jinno İmparatorluğu (Mavi Bayrak)
 • Shinsoo İmparatorluğu (Kırmızı Bayrak)

3 bayraga ayrıldılar.

 • Metin2 pvp piyasasında pazarların en çok döndüğü ve oyuncuların nüfus olarak en fazla yaşadıkları bayrak “ Mavi”’dir.Loncaların en güçlü olduğu bayraklar da sarı ve kırmızı bayraklardır.Pazar sayısının bu bölgelerde daha az olması oyuncuların ws atmalarına imkan tanıyor ve bu sebepden loncaların tercihleri genellikle sarı ve kırmızı olmuştur.

2022 Metin2 Pvp Serverler Rüzgarında Yeni Bir Pvp Doğuyor!

Bugün sizlere birazda Lisa2’den bahsetmek istiyoruz.Lisa2 1-105 tarzıyla nam salmaya gelmiş,mertgames güvencesinin verdiği oyun hazzı ve uzun ömürlü pvp serverler keyfi deneyimiyle 18 mart 21:00 da kapılarını piyasaya açtı.Oyunda 100 bin üzerinde oyuncusuyla 1-105 piyasanın sefiri olmuştur.150.000 TL Turnuva Ödülleriyle TR’de bu alanda en fazla ödül veren serverdir.

Lisa2 Oyun Yapısı

 • 1-105 orta emek server!
 • Edit yok, hile yok, lag yok!
 • Kanat sistemleri yok ! GM yardımları yok !
 • 000 TL Ödül Havuzu
 • Oyuncuyu zorlayacak yeni sistemler yok.

Ve daha fazlasını lisamt2.com sitesinde bulabileceksiniz.

 • Bu server ve buna benzer metin2 pvp oyunları için sizlere https://www.pvpserverler.pro/ bahsetmek istiyorum.Piyasanın kalbinin attığı tanıtım sitesinde sadece metin2 üzerine bilgiler yer almıyor.Valorant,knight,silkroad vb.tüm online oyunların yer aldığı A’dan Z’ye tüm sorularınızın yanıt bulduğu sitemize bekliyoruz.