Suriye’de 59 Çocuk Katledildi!

Kişiler
Suriye ordusunun gerçekleştirdiği operasyonlarda son bir hafta içinde 59 çocuğun hayatını kaybettiği bildirildi. Ülkede gösterilerin başladığı Mart ayından bu yana öldürülen çocuk sayısı ise 532’...
EMOJİLE

Suriye ordusunun gerçekleştirdiği operasyonlarda son bir hafta içinde 59 çocuğun hayatını kaybettiği bildirildi. Ülkede gösterilerin başladığı Mart ayından bu yana öldürülen çocuk sayısı ise 532’ye ulaştı.

Suriye’deki şiddetten kadın, çocuk, yaşlı herkes nasibini alıyor. Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi’nde Suriye yönetimine karşı oylamayı Rusya ve Çin’in veto etmesinin üzerinden bir hafta geçerken bu süre zarfında 59 çocuk yaşamını yitirdi.

Suriyeli muhalifler, son bir hafta içinde ülkede 59 çocuğun öldürüldüğünü duyurdu. Aktivistler, böylece Suriye’de gösterilerin başladığı 15 Mart tarihinden bu yana Adeta kan gölüne dönen ülkede toplam 532 çocuğun yaşamını yitirdiğini belirtti.

Suriyeli aktivistler ayrıca son bir hafta da ayrıca 427’si bombardıman altındaki Humus’tan olmak üzere ülkede toplam 687 kişinin yaşamını yitirdiğini kaydetti.

CİHAN

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme