Yeni Xbox el konsolu olacak mı?

Teknoloji Firmaları
Teknoloji sitelerinde yer alan habere göre; geçtiğimiz yıl kasım ayında satışa sunulan ve bugüne kadar 5 milyondan fazla satan Xbox One’ın el konsolu sürümü şimdilik Microsoft’un planları arasında değ...
EMOJİLE

Teknoloji sitelerinde yer alan habere göre; geçtiğimiz yıl kasım ayında satışa sunulan ve bugüne kadar 5 milyondan fazla satan Xbox One’ın el konsolu sürümü şimdilik Microsoft’un planları arasında değil. Konu, Xbox Başkanı Phil Spencer’ın Twitter’daki bir takipçisinden gelen soruyu yanıtlamasıyla netlik kazandı.

Yeni

@xrCore isimli Twitter kullanıcısı, Phil Spencer’a “E3 fuarında ya da gelecekte Xbox One benzeri bir el konsolu görme şansımız var mı?” sorusunu yöneltti. Spencer ise soruyu böyle bir ürün üretmeyi düşünmedikleri şeklinde yanıtladı. Spencer aynı zamanda bu tarz taşınabilir bir video oyun konsolu yerine Windows Phone ve tabletlere odaklanacaklarını belirtti. Belki bir gün bu cihazlar için kumanda desteği sağlanabileceğini de ifade etti.

Phil Spencer, Xbox One’ın el konsolu sürümü söylentileri yalanlanmış oldu.  ABD, Birleşik Krallık ve Avustralya dahil olmak üzere 13 ülkede 22 Kasım 2013 tarihinde satışa çıkan Xbox One,  önümüzdeki eylül ayında Türkiye’de satışa sunulacak.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme