Windows 8 Resmen Yalanlandı!

Teknoloji Firmaları
Microsoft CEO’su Steve Ballmer; Forbes dergisine göre dünyanın en zengin 46. insanı. Dünyanın en iyi üniversitelerinden Stanford’u Microsoft’a katılmak için terk etmiş ve geçmişte Ge...
EMOJİLE

Microsoft CEO’su Steve Ballmer; Forbes dergisine göre dünyanın en zengin 46. insanı. Dünyanın en iyi üniversitelerinden Stanford’u Microsoft’a katılmak için terk etmiş ve geçmişte General Electric’in başkanlığını yapmış dahi kişilik. Steve Ballmer, geçtiğimiz günlerde, Tokyo Geliştiriciler Konferansı’nda, yeni Windows işletim sisteminin gelecek yıl bizlerle beraber olacağını ifade etmiş, (Windows 8 Geliyor) ve beta denemeleri hakkında bilgi vermişti.

Şimdi imkansız olan şey gerçekleşti ve bir şirket, kendi başkanını yalanladı. Microsoft sözcüleri, bir sonraki Windows’un zamanının ve isminin henüz belli olmadığını, Ballmer’ın sözlerinin yanlış anlaşılmış olabileceğini ve Windows 8’e değil Windows 7 tabanlı uygulamalara odaklandıklarını açıkladı. Bilişim dünyasında şok etkisi yaratan açıklamaların sebebinin, Windows 7 satışlarının etkilenmesi kaygısı olabileceği vurgulanıyor.

ShiftDelete.Net

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme