WhatsApp’a yeni özellikler geldi

Teknoloji Firmaları
WhatsApp kullanıcıları bu yeni özelliği sevecekler. Yeni yapılan güncellemede anında fotoğraf çekme ve gönderme butonu yer aldığı gibi ses kayıt işaretinin yanında yer alan fotoğraf ikonu ise kullanıc...
EMOJİLE

WhatsApp kullanıcıları bu yeni özelliği sevecekler. Yeni yapılan güncellemede anında fotoğraf çekme ve gönderme butonu yer aldığı gibi ses kayıt işaretinin yanında yer alan fotoğraf ikonu ise kullanıcıların işini kolaylaştıracak nitelikte olup akıllı telefonlar için geliştirilmiş olan WhatsApp neredeyse 200 milyonun üzerinde kullanıcısı olmasıyla dünya devleri arasındaki yerini almayı başardı.

27 milyar mesaj ile kendi rekorunu kırmayı başaran WhatsApp, Android ve iOS kullanıcılarının yeni özelliği ile fark edilmeyi bekliyor. 

Ve Teknoloji’nin haberine göre WhatsApp’a videolu görüşme özelliği ne zaman geleceği henüz konuşulmamış bir şey fakat kullanıcıların bu yönde istekleri oldukça fazla. Ses kaydetme ve anında gönderim seçeneği ile karşımıza çıkan WhatsApp’ın yeni özelliğini kullanabilmek için ileti yazılan bölümün sol tarafında emoji sağ köşede ise ses ve fotoğraf için kayıt özelliği yer alıyor. Yeni eklenmiş olan fotoğraf ikomuna tıklayarak kamera ile anında fotoğraf çekebiliyorsunuz. Ayrıca ön kamera ve flaş kullanımı seçenekleri gözden kaçmamış.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme