Varyemez milyarder!

Teknoloji Firmaları
15.9 milyar dolar serveti olan Facebook’un kurucusu Mark Zuckerberg, 25 bin dolarlık bir otomobile sahip. 2 yıldır 10 dolarlık terlik giyen genç zengin, evini de 30 yıl vade ile aldı. Facebook&#...
EMOJİLE

15.9 milyar dolar serveti olan Facebook’un kurucusu Mark Zuckerberg, 25 bin dolarlık bir otomobile sahip. 2 yıldır 10 dolarlık terlik giyen genç zengin, evini de 30 yıl vade ile aldı.

Facebook’un sahibi Mark Zuckerberg cimri çıktı… 15.9 milyar dolar serveti olan Zuckerberg, 25 bin dolar değerindeki Acura DTS marka araç kullanırken, çiçeği burnunda eşi Priscilla’ya 18 bin dolarlık Honda aldı. Düğünde ise elmas yerine 900 dolarlık yakut yüzük hediye eden Zuckerberg, California’da 5.6 milyon dolara aldığı ev için de Mortgage kredisi kullandı.

KUAFÖRE 5 DOLAR BAHŞİŞ
30 yıl vade yapan 29 yaşındaki cimri zenginin, New York ve Los Angeles kentlerinde gittiği kuaförlere de sadece 5 dolar bahşiş verdiği belirtildi. Priscilla’nın lüks kuaförlere gitmesini de yasaklayan Zuckerberg’in, adidas terliği de 2 yıldır giydiğine dikkat çekildi. 2010 yılında katıldığı bir panelde, "Sizin cimri olduğunuz söyleniyor. Doğru mu?" sorusuna Mark Zuckerberg’in yanıtı şöyle olmuştu: Cimrilik farklı bir kavram. Ben tutumluyum. Milyon dolarlık otomobile binmenin bir gösteriş olduğuna inanıyorum. Acura DTS, benim işimi görüyor. Bu konuda eleştirileri anlamıyorum."

Takvim

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme