Teknoloji ve sosyal medyayı uzmanına sorun!

Teknoloji Firmaları
uzman.semiyun.com adresinde faaliyet gösteren uygulamayla, teknoloji ve sosyal medya alanında akıllara gelen her türlü soru cevap bulacak. Twitter kullanıyorsunuz ve aklınıza bir şey mi takıldı, hemen...
EMOJİLE

uzman.semiyun.com adresinde faaliyet gösteren uygulamayla, teknoloji ve sosyal medya alanında akıllara gelen her türlü soru cevap bulacak.

Twitter kullanıyorsunuz ve aklınıza bir şey mi takıldı, hemen soru gönder ile semiyun’un uzman ekibine sorunuzu gönderip çok kısa sürede cevaplarınıza ulaşabileceksiniz.

Kendi alanında uzman olan ondan fazla kişiden oluşan Semiyun Uzman uygulaması, özellikle sosyal medya ve bilişim alanında bir rehber niteliği taşıyor. Teknolojik gelişmelerin günden günde hızla arttığını düşünürsek, yeni çıkan akıllı telefonlardan, uygulamalara kadar yüzlerce konuda bilgilenme imkanı elde edilebilecek.

Ayrıca Semiyun Uzman’ın en güzel tarafı bu hizmetin ücretsiz olması. Semiyun Uzman ekibi 24 saat sorularınızı cevaplıyor ve bunun için en ufak ücret talep etmiyor.
 
Yeni Semiyun.com daha birçok özellik ile geldi

2 yıl önce kurulan semiyun.com geçen süre zarfında teknoloji ve sosyal medyanın nabzını tutmayı başardı. Ağustos 2012 ile birlikte beta yayına geçen semiyun.com, özgün tasarımı, özel haberleri ve birçok özelliği ile sosyal medya alanına renk getirdi.

Editör Ekip Güçlendi

Kendi alanında en iyileri bünyesine katan semiyun.com, aynı zamanda yine  Dünya’da kendi alanında ilk sivil toplum kuruluşu olan Uluslararası Sosyal Medya Derneği (USMED)’nin de kurucuları arasında yer alan 5 uzman sosyal medyacı ile güçlerini birleştirdi. Hem Türkiye sosyal medyasını hem de dünyayı çok yakından takip eden editör ekip içinde sosyal medyada daha önce başarılı işler yapmış güçlü bir kadro bulunuyor.

Semiyun TV

2 yıllık deneyimin ardından Semiyun ekibi internet televizyonculuğunda da üstüne düşen görevi yerine getiriyor. Kısa süre sonra yayına girecek olan Semiyun TV ile birlikte bağımsız internet yayıncılığında yine öncü olacak program ve ürün incelemelerine yer vermeyi düşünen Semiyun ekibi, Semiyun Uzman’ı da Semiyun TV ile birlikte görsel alana taşımayı hedefliyor.

Üç Dilde Yayın

Semiyun.com kısa süre içinde kademeli olarak 3 dilde yayın yapacak bir sitenin hazırlıklarını yapıyor. İlk etapta İngilizce ile başlayacak çok dilli yayıncılık politikasını Arapça yayını ile sürdürmeyi planlıyor. Sadece çeviri habercilik değil özgün yabancı dil haberleri ile de kendi alanında ilk olmayı planlıyor.
Semiyun.com her geçen gün genişleyen uzman yazar kadrosu ile her gün birbirinden değerli özgün makalelerle teknoloji ve sosyal medya takipçilerine başka yerde bulamayacaklar benzersiz haberler sunuyor. Bunun yanında ilk elden ürün incelemeleri, sosyal medya avantajları, teknolojik ürün paylaşımları gibi daha birçok yönden öncü bir sosyal medya mecrası olduğunu kanıtlıyor.
Semiyun.com resmi hesapları ve yazar kadrosunun network’u ile birlikte yaklaşık olarak 250 binlik bir aktif takipçi grubuna ulaştığı tahmin ediliyor.