Sony Xperia U’nun Fotoğrafları Sızdı

Teknoloji Firmaları
"Güle güle Sony Ericsson, hoş geldin Sony!" derken, Xperia serisine dahil edilen yeni akıllı telefonlar da karşımıza çıkmaya devam ediyor. Sony Xperia U, yani Kumquat, hatta ST25i, her zaman...
EMOJİLE

"Güle güle Sony Ericsson, hoş geldin Sony!" derken, Xperia serisine dahil edilen yeni akıllı telefonlar da karşımıza çıkmaya devam ediyor. Sony Xperia U, yani Kumquat, hatta ST25i, her zaman olduğu gibi Sony’nin tasarım farkını ortaya koyuyor.
 
Fotoğraflar az sayıda olsa da, telefonun nasıl bir görünüme sahip olduğu açıkça görülüyor. Xperia S’in kardeşi konumunda yer alacak olan Xperia U, 3.7 inçlik ekrana ve çift çekirdekli 1 GHz’lik işlemciye sahip. Hatırlarsanız, geçtiğimiz günlerde Kumquat’ın sızdırılan benchmark sonuçlarını sizlerle paylaşmıştık.
 
Kumquat’ın görünümüne baktığımızda dikkatimizi çeken ilk durum, Sony Ericsson’un eğimli tasarımının değişmiş olması. Xperia Arc ve Xperia Neo modelleriyle büyük sükse yapan Sony Ericsson’un tasarımlarını, Kumquat’ta maalesef göremiyoruz. Telefon, eğimini tamamen kaybederek son derece düz bir yapıya bürünmüş. Ön kameranın bulunması da, dikkat çeken bir diğer öğe. Alt taraftaki tuşların fiziksel mi, yoksa dokunmatik mi olduğu ise belirsiz.

teknokulis.com

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme