Snapchat’in o özelliği artık Instagram’da!

Teknoloji Firmaları
Instagram, yaklaşık 9 ay önce sunmaya başladığı Hikayeler (Stories) özelliğini günde 200 milyon aktif kullanıcıya ulaştırmayı başarmıştı. Özellik Snapchat’ten alındığı için birçok eleştiriye ned...
EMOJİLE

Instagram, yaklaşık 9 ay önce sunmaya başladığı Hikayeler (Stories) özelliğini günde 200 milyon aktif kullanıcıya ulaştırmayı başarmıştı. Özellik Snapchat’ten alındığı için birçok eleştiriye neden olmuştu.

Şimdi ise Instagram, Snapchat’in hayatımıza getirdiği özelliğini kendisine dahil etti. Dün yayınlanmaya başlayan güncellemeyle birlikte Instagram, yüzünüze farklı simgeler eklemenize izin veriyor.

Hikayeler (Stories) kamerasına eklenen yeni simge, kendinizi farklı görünümlere büründürmenizi sağlayan sekiz filtreyle geliyor.

Filtre seçenekleriniz şimdilik çok zengin olmadığı gibi, Instagram’ın Snapchat gibi filtrelerini sıkça güncelleyip güncellemeyeceği bilinmiyor. Filtreleri hem öne kamerayla hem de arka kamerayla çektiğiniz karelerde kullanabiliyorsunuz.

Yeni yüz filtrelerinin yanında Stories’te de yapılan bazı yenilikler var. Boomerang’lara eklenen Rewind özelliği sayesine ters yönde oynatılan videolar kaydedebiliyorsunuz.

Yeni silgi özelliği ise fotoğrafın veya videonun belirli kısımlarına fırça çekmenizi sağlıyor. Son olarak Stories’e etiket eklemeniz de artık mümkün.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku gidermefanustur