Skype iPhone ve BlackBerry’de!

Teknoloji Firmaları
Dünyanın en popüler internet üzerinden sesli ve görüntülü görüşme servisi Skype, iPhone ve BlackBerry için özel olarak geliştirilen uygulamalarıyla ekonomik iletişimi mobile taşıyor. Symbian versiyonu...
EMOJİLE

Dünyanın en popüler internet üzerinden sesli ve görüntülü görüşme servisi Skype, iPhone ve BlackBerry için özel olarak geliştirilen uygulamalarıyla ekonomik iletişimi mobile taşıyor.

Symbian versiyonuyla beklenen ilgiyi uyandıramayan Skype, rakiplerinin artmasıyla da kan kaybetti. Özellikle mobil ortamı birincil hedef olarak seçen Fring gibi uygulamalar Skype’a tercih edilir hale geldi. Skype son atağıyla mobildeki imajını tazelemeyi hedefliyor.

Apple iPhone ve BlackBerry için özel olarak geliştirilen uygulamalar bugün itibarıyla kullanıma sunuluyor. iPhone versiyonunun, Skype’ın şimdiye kadar ki en özellik zengini versiyon olduğunu belirten operasyon sorumlusu Scott Durchslag, "iPhone üzerinde Skype kullanmak isteyen kullanıcılarımızdan sürekli talep alıyorduk" diyor.

Skype’ın iPhone üzerinde sunduğu başarılı özelliklerden biri cihaz içerisindeki telefon rehberine ulaşabiliyor olması. Böylece birçok bağlantınızı elle eklemek yerine rehberinizden seçebiliyorsunuz. Aynen masaüstü versiyonunda olduğu gibi Skype iPhone ve BlackBerry versiyonlarında da Skype’tan Skype’a ücretsiz arama ve satın alınan kredileri kullanabilme özellikleri mevcut.
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme