Sınırsız Multimedya Keyfine Hazır Olun

Teknoloji Firmaları
Format desteği ve gerçek HD kalitesi, yeni nesil HD televizyonların gerçek performansını yaşamak isteyenlerin en önemli beklentisi olarak karşımıza çıkıyor. Bu anlayış doğrultusunda HMP5000/12’y...
EMOJİLE

Format desteği ve gerçek HD kalitesi, yeni nesil HD televizyonların gerçek performansını yaşamak isteyenlerin en önemli beklentisi olarak karşımıza çıkıyor. Bu anlayış doğrultusunda HMP5000/12’yi geliştiren Philips, beklentilerin çok ötesinde bir ürünle mükemmel ses deneyimi yaşatıyor.

 Zengin bağlantı desteği, yüksek çözünürlüklü ses ve görüntü kalitesi, kablosuz internet erişimi ve daha birçok üstün özelliği barındıran Philips HMP5000/12, HD ortam oynatıcısıyla zengin multimedya içeriğini zahmetsizce keşfedebilme imkânı da sunuyor. İnternet veya bilgisayar kitaplığındaki yüksek kaliteli video, müzik ve fotoğrafların keyfini dosya dönüştürmeye ihtiyaç duymadan televizyona aktaran cihaz, kablosuz internet erişimini de destekliyor. USB Port’u ve SD bellek kartı girişleriyle, sabit disklere bağlanarak var olan içeriği oynatabilen, HD onaylı DivX Plus özellikli* oynatımın yanı sıra, 1080 piksel çözünürlüğe kadar olan önceki DivX video sürümlerini de destekleyen HMP5000/12’nin bir diğer önemli özelliği ise zengin format desteği.
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme