Seka Bilişim yeni ofisine taşındı

Teknoloji Firmaları
OT/VT sektörünün yeni firmalarından SEKA BİLİŞİM, 1. yılını kutladığı şu günlerde İstanbul Kartal’da bulunan yeni ofisine taşındı. 2014 yılının son günlerinde Barkod Otomasyon Sektörüne giren SEKA BİL...
EMOJİLE

OT/VT sektörünün yeni firmalarından SEKA BİLİŞİM, 1. yılını kutladığı şu günlerde İstanbul Kartal’da bulunan yeni ofisine taşındı.

2014 yılının son günlerinde Barkod Otomasyon Sektörüne giren SEKA BİLİŞİM; kısa zamanda oluşturduğu müşteri portföyüne ve bayilerine daha iyi hizmet verebilmek için, daha merkezi olan bir adreste yeni ofisine taşındı.

Sektörün son 1 yılı (2015 yılı) hakkında değerlendirmelerde bulunan SEKA BİLİŞİM Genel Müdürü Serkan AKTAŞ; ülke olarak zor bir yılı geride bırakmak üzere olduğumuzu, bölgemizdeki çatışmaların ve sorunların maalesef her geçen gün arttığını, içeride iki büyük seçim geçirdiğimizi ve artan terör eylemlerinin büyümekte olan ekonomimizi durgunlaşma evresine soktuğunu, buna rağmen sektörde 1 yaşını doldurmak üzere olan SEKA BİLİŞİM’in mümkün olduğunca çok müşteriye ulaşarak, onların sorunlarına olabildiğince çözüm odaklı ve en hızlı cevaplarla dönmek suretiyle birinci yaşında başarılı bir performans sergilediğini, buna bağlı olarak da artan müşteri trafiğini daha iyi yönetebilmek ve onlara daha hızlı ulaşabilmek gayesi ile Kartal’da daha merkezi bir adreste bulunan yeni hizmet ofislerine 1 Aralık itibari ile geçtiklerini iletti.

Genel Müdür Serkan AKTAŞ, SEKA Bilişim olarak gittikçe büyüyen ve ekonomisi her geçen gün güçlenen ülkemizde 2016 yılında da büyüme hamlesine devam etmek istediklerini, bunun için sektörel fuarlara katılımlarını artıracaklarını, Anadolu’nun muhtelif yerlerinde bulunan müşterileri ile daha yakın bir iletişimde olmanın ve potansiyel müşteri adaylarına daha hızlı ulaşabilmenin gayreti içerisinde olacaklarını, Etiket ve Barkod sektöründe yaşanan son gelişmeleri tüm yurda anlatmayı amaçladıklarını iletti.

Ülkemizde ve dünyada Mobilite’nin her geçen gün yaygınlaştığından bahseden SERKAN AKTAŞ ;Mağazacılık Çözümleri, Depo Kontrolü, Demirbaşların Sayımı gibi konuların artık her işletmenin zaruri ihtiyacı haline geldiğini ,Sattıkları Donanımların (El Terminali, Barkod Yazıcı ve Okuyucu vs )bu noktada yeni teknolojiye uygun olduğunu iletti.Özellikle yazılım çözümlerinin ANDROID üzerine olması ile buna uygun Motorola TC 55, Honeywell 70E gibi  Androıd tabanlı cihazların yoğun talep gördüğünü ,kendilerinin de dünyada oluşan yeni trendleri sürekli takip ettiklerini  ileterek ,2016 Yılında Ülkemizde de oluşacak olumlu hava ile  Sektörün  çok daha iyi rakamlara ulaşılacaklarını ümit ettiğini iletti.

 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku gidermefanustur