Samsung’un yeni telefonu Galaxy F, gelmiş geçmiş en pahalı telefon olabilir

Teknoloji Firmaları
Samsung’un katlanabilir akıllı telefonu Galaxy F’in eli kulağında. Çok kısa bir süre içerisinde duyurulması beklenen ve açıldığında 7 inçlik bir tablete dönüşecek olan telefonun fiyatı da ...
EMOJİLE

Samsung’un katlanabilir akıllı telefonu Galaxy F’in eli kulağında. Çok kısa bir süre içerisinde duyurulması beklenen ve açıldığında 7 inçlik bir tablete dönüşecek olan telefonun fiyatı da büyük bir merakla bekleniyor.

Webtekno’nun haberine göre, telefonun fiyatı pek de iç açıcı olmayacak. Samsung’un İngiltere departmanlarının birinde çalışan gizli bir görevliden alınan bilgiye göre, telefonun 1.500 ile 2.000 pound arasında olması bekleniyor. Ülkemizdeki vergileri işin içine hiç katmadan, günlük kur üzerinden bu tutar 10.000 — 15.000 TL civarı bir fiyata tekabül ediyor.

Samsung’un ilk etapta sadece 1 milyon civarı bir cihaz stoku ile piyasada olacağı bilgisiyle birleşince, bu fiyat bilgisinin doğru olma olasılığı da artıyor. Akıllı telefonların altın kaplama türevi özel versiyonlarını bir kenara bırakırsak gelmiş geçmiş en pahalı akıllı telefon bizleri bekliyor olabilir.

 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme